версія для друку

Проект рішення міської ради "Про створення комунального закладу Броварської міської ради Київської області «Дитячо-юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств»"

14

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про створення комунального закладу

Броварської міської ради Київської області

«Дитячо-юнацька спортивна

школа з ушу та єдиноборств»

 

 

Розглянувши подання начальника відділу молоді та спорту  Броварської міської ради  № 212 від  29.08.2018 р., керуючись статтею 26, ст. 54 п. 4 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, постійної комісії з гуманітарних питань, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальний заклад Броварської міської ради Київської області «Дитячо-юнацька спортивна школа з  ушу та єдиноборств»  з  01 січня 2019 р.

2. Затвердити статут комунального закладу Броварської міської ради Київської області «Дитячо-юнацька спортивна школа з  ушу та єдиноборств» (Додаток 1).

3. Затвердити штатний розпис комунального закладу Броварської міської ради Київської області «Дитячо-юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств»  (Додаток 2).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                   І.В.  Сапожко

 

 

 

 

 

 

м. Бровари

від_______

№ _______

 

 

 

Пояснювальна записка

до рішення Броварської міської ради

«Про створення комунального закладу

Броварської міської ради Київської області

«Дитячо-юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств»

 

 

     В 1993 році в Броварській ДЮСШ відділу молоді та спорту  було відкрито відділення ушу. За роки роботи відділення має високі спортивні результати а  вихованці відділення ставали чемпіонами та призерами всеукраїнських та міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків Європи та світу. Найяскравішими прикладами вихованців школи є Заслужений майстер спорту України, чемпіон світу та  9-ти разовий чемпіон Європи Андрій Коваль, багаторазові чемпіони Європи та світу, Майстри спорту України міжнародного класу Роман Рева та Людмила їТемна,та багато інших. За роки роботи на  відділенні підготовлені  : 4 Заслужених тренери України, 1 Заслужений Майстер спорту України, 10 Майстрів спорту України міжнародного класу, 16 Майстрів спорту України, 28 Кандидатів у Майстри спорту спорту України та більше  400 спортсменів масових розрядів.

Відповідно до  вимог  Закону України про фізичну культури і спорт у відділенні впроваджена навчальна програма з ушу для ДЮСШ та спеціалізованих закладів спортивного профілю, затверджена Міністерством молоді та спорту України.

Враховуючи велику кількість  дітей та молоді , які займаються  ушу  в Броварах (більше 500 чоловік), наявність науково-методичної бази, висококваліфікованого тренерсько-викладацького складу,   матеріально-тренувальної бази та високих спортивних результатів виникла нагальна потреба для створення спеціалізованої ДЮСШ з ушу та єдиноборств.

 

 

Начальник відділу молоді та спорту                                                Д.А. Рожков