версія для друку

Рішення міської ради від 27.09.18 р. №1083-45-07 "Про продаж земельних ділянок, продовження терміну укладення угоди про продаж земельної ділянки, надання дозволів на розстрочення виплати суми за придбання земельної ділянки"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про продаж земельних ділянок, продовження терміну

укладення угоди про продаж земельної ділянки,

надання дозволів на розстрочення виплати суми

за придбання земельної ділянки

 

На підставі розроблених звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, враховуючи клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань», пп. 34 п.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Зняти питання продажу у власність із земель комунальної власності земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянці Толмачовій Катерині Андріївні площею 0,0866га для іншої житлової забудови (для обслуговування гуртожитку) – землі житлової та громадської забудови, по вул. Москаленка Сергія, 21, рекомендувати звернутись до управління містобудування та архітектури стосовно надання містобудівних умов.

 

2. Продовжити термін укладення угоди про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Комплекс Меркурій» площею 0,2685га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування нежитлових будівель) – землі комерційного використання, по вул. Вокзальній,3/1 до 27.11.2018року.

 

3. Земельному відділу міської ради здійснювати контроль за надходженням коштів від продажу земельних ділянок.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 

Міський голова                                                                               І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

від  27 вересня 2018року

№ 1083-45-07