версія для друку

Розпорядження міського голови від 03.10.18 р. №173-ОД "Про початок опалювального сезону об’єктів дошкільних, шкільних закладів, закладів охорони здоров’я в місті Бровари в 2018-2019 роках"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 03.10.2018 №  173-ОД

м. Бровари

 

 

 

Про початок опалювального

сезону об’єктів дошкільних,

шкільних закладів, закладів

охорони здоров’я в місті

Бровари в 2018-2019 роках

         

 

Керуючись п.п.20 п.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.п.2 п.3 ст. 16 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, Законом України „Про теплопостачання”, „Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, у зв`язку із зверненням керівників освітніх закладів та закладів охорони здоров’я, з метою своєчасного і стабільного забезпечення об’єктів дошкільних, шкільних закладів, закладів охорони здоров’я та культури в місті Бровари тепловою енергією в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, та надання послуги з централізованого постачання гарячої води мешканцям міста Бровари:

 

1.Директору КП “Броваритепловодоенергія” Андрєєву В.О.:

-       з 03 жовтня 2018 року розпочати опалення дошкільних, шкільних закладів, закладів охорони здоров’я та культури згідно із заявами керівників установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування;

-       з 03 жовтня 2018 року розпочати надання послуги з централізованого постачання гарячої води мешканцям міста Бровари;

-       надання послуги з централізованого постачання гарячої води на житлові будинки з даховими котельнями розпочати згідно заяв ОСББ.

2.Начальнику Броварського відділення Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації „Київоблгаз”  Недяку  А.П.  забезпечити подачу газу необхідних параметрів для роботи котелень міста.

 

3.Начальнику Броварського районного підрозділу ПрАТ „Київобл-енерго” Сливі Ю.М. забезпечити електропостачання котелень.

4.Начальнику управління освіти і науки Мельник О.М. та балансоутримувачам відомчих дошкільних та шкільних закладів забезпечити пуск внутрішньої системи опалення об’єктів.

 

5.Керівнику Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області  Багнюку В.В. забезпечити пуск внутрішньої системи опалення об’єктів.

 

6. Директору Семерніну  Ю.М. ТОВ „ФТРАНС” розпочати опалювальний сезон для дошкільних, шкільних закладів, закладів охорони здоров’я на твердопаливних котельнях збудованих у м. Бровари з 03 жовтня 2018року.

7.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження від 01.10.2018 № 168-ОД. «Про початок опалювального сезону об’єктів дошкільних, шкільних закладів, закладів охорони здоров’я в місті Бровари в 2018-2019 роках»

8.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                     І.В. Сапожко