версія для друку

Розпорядження міського голови від 04.10.2018 №174-ОД "Про організацію ярмарку"

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

04.10.2018 № 174-ОД
м. Бровари

 

 

 

   Про організацію ярмарку

 

           З метою забезпечення населення міста продуктами харчування, сільськогосподарською продукцією, саджанцями та відповідно до ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Управлінню економіки Броварської міської ради:

1.1. організувати проведення ярмарку 13 жовтня 2018 року по бульв.              Незалежності з 8:00 години  до 15:00 години;

1.2.  підготувати список та розмістити учасників ярмарку;  

1.3. попередити керівників автотранспортних підприємств та фізичних осіб-підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських маршрутах № 402, 403, 332 та на міських маршрутах №3, 5,10 щодо зміни схеми маршруту під час проведення  ярмарку.

2.Броварському відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Київській області організувати перекриття руху транспорту  (від перетину з вул. Гагаріна до заїзду перед міським культурним центром  по бульв. Незалежності) з 6:30 години ранку до 15:00 години та забезпечити рух автотранспорту по вулицям: Короленка, Лагунової Марії, Гагаріна, Героїв УПА.

3.Броварському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області здійснити обстеження, в межах повноважень, щодо безпечності та якості продуктів харчування, які будуть реалізуватись під час ярмарку.  

4.Комунальному підприємству Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій» надати вантажні автомобілі для перекриття бульв. Незалежності від перетину з вул. Гагаріна  до заїзду перед міським культурним центром  по бульв. Незалежності та забезпечити прибирання сміття після завершення ярмарку.

5.Міськрайонному радіомовленню оприлюднити інформацію щодо проведення ярмарку.

6.Контроль  за  виконанням  цього розпорядження покласти на заступника міського голови Резніка О.В.   

 

 

     Міський голова                                                                                             І.В.Сапожко