версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 02.10.18 р. №688 "Про надання дозволу на проведення реконструкції нежитлових приміщень"

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

Від 02.10.2018 № 688

м. Бровари

 

 

 

Про надання дозволу на проведення

реконструкції нежитлових приміщень

 

Відповідно до Порядку переведення житлових приміщень у нежитлові та їх реконструкції під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові в м. Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради від 18.02.2010 № 1422-79-05, керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини першої ст. 31, частиною першою ст. 52, ст. 59 Закону України  «Про місцевесамоврядування в Україні»,враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності (протокол від 25.09.2018 № 6) виконавчий комітет Броварської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Надати дозвіл відділу культури Броварської міської ради на реконструкцію орендованих нежитлових приміщень в житловому будинку по вул. Ярослава Мудрого, 1 під філію Броварського краєзнавчого музею «Тарасова Світлиця» в м. Бровари Київської області.

2. Юридичній особі, зазначеній у п. 1 цього рішення, розробити та погодити проектну документацію, враховуючи умови зазначені в протоколі міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності від 25.09.2018 № 6, що додається.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г. П.

 

 

 

Міський голова                                                              І.В. Сапожко

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ № 6

засідання постійно діючої, міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності

25.09.2018                                                                                            м. Бровари

 

Присутні:

 

1. Голубовський Г.П.          – заступник міського голови, голова комісії;

 

2. Беженцева Л.А.                – головний спеціаліст відділу з питань експлуатації житла управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту БМР, секретар комісії.

Члени комісії:

3. Андрєєв В.О.                   – директор КП БМР «Броваритепловодоенергія»;

4. Данюк Т.І.                        – начальник управління комунальної власності БМР;

5. Мельниченко Б.М.           – начальник відділу Державного архітектурно-будівельного контролю БМР;

6. Олемська О.Я.                 – виконуюча обов'язки начальника-головний спеціаліст юридичного відділу БМР;

7. Половко В.В.                   – головний державний інспектор Броварського управління ГУ МНС України;

8. Рибакова Л.Є.                  – начальник управління містобудування та архітектури БМР;

9. Семеник О.П..                  – виконуюча обов'язки начальника управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту – заступник начальника.

 

Слухали:

 

1. Питання щодо надання погодження відділу культури Броварської міської ради на реконструкцію орендованих нежитлових приміщень в житловому будинку по вул. Ярослава Мудрого, 1 під філію Броварського краєзнавчого музею «Тарасова Світлиця» в м. Бровари Київської області.

 

Вирішили:

 

1.1 Погодити та рекомендувати на розгляд виконавчого комітету питання  щодо надання дозволу відділу культури Броварської міської ради на реконструкцію орендованих нежитлових приміщень в житловому будинку по вул. Ярослава Мудрого, 1 під філію Броварського краєзнавчого музею «Тарасова Світлиця» в м. Бровари Київської області.

 

1.2 Орендарю приміщень проводити реконструкцію нежитлових приміщень з обов’язковим дотриманням вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та погодженої в установленому законодавством порядку проектної документації.

 

Голосували:

«за» - «одноголосно»;

 

Слухали:

2. Питання щодо надання погодження громадянці Слуконос Наталії Володимирівні на переведення нежитлового приміщення № *** розміщеного на *** поверсі житлового будинку по вул.*** в житловий фонд та проведення реконструкції під квартиру.

 

Вирішили:

2.1 Відкласти питання до вивчення. Після проведення додаткового обстеження, винести зазначене питання повторно на розгляд комісії.

 

Голосували:

«за» - «одноголосно»;

 

Слухали:

3. Питання щодо надання погодження громадянці Махачовій Яні Миколаївні на переведення нежитлового приміщення № *** розміщеного на *** поверсі житлового будинку по вул. *** в житловий фонд та проведення реконструкції під квартиру.

 

Вирішили:

3.1 Відкласти питання до вивчення. Після проведення додаткового обстеження, винести зазначене питання повторно на розгляд комісії.

 

 

Голосували:

«за» - «одноголосно»

 

 

Голова комісії                                                                  Г.П. Голубовський

 

 

Секретар комісії                                                                   Л.А. Беженцева