версія для друку

Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м.Бровари"

2

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м.Бровари

 

 

Розглянувши лист комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія» від 03.10.2018 № 03-2363, керуючись Порядком списання майна територіальної громади   м. Бровари з балансів підприємств, установ та організацій затвердженим рішенням Броварської міської ради від 12.04.2012 № 562-20-06 та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська  міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Надати дозвіл на списання комунального майна територіальної громади        м. Бровари, що перебуває на балансі комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія», згідно з додатком.

2.  Керівникам  установ зазначених в пункті 1 цього рішення, відобразити в бухгалтерському обліку зміни в обліку майна на підставі актів на списання.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 

 

Міський голова                                                                            І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

__________

__________

 

image

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Броварської міської ради

«Про надання дозволу на списання комунального майна

територіальної громади м.Бровари»,

 поданого  на розгляд сесіїБроварської міської ради у  листопаді2018 р.

 

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради  звернулось  листомкомунальне підприємство Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія» від 03.10.2018 № 03-2363,про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади   м.Бровари, що перебуває у них на  балансі згідно з  доданим переліком основних засобів,які вийшли з ладу та не підлягають ремонту.

З метою встановлення єдиних вимог до порядку списання комунального майна територіальної громади м. Бровари  Броварською міською радою розроблений Порядок списання майна територіальної громади   м. Бровари з балансів підприємств, установ та організацій, затверджений рішенням Броварської міської ради від 12.04.2012 №562-20-06.

 Порядок є обов’язковим до виконання комунальними  підприємствами, установами та організаціями м. Бровари, а також іншими суб’єктами, які обліковують на балансах майно, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Бровари.

Керуючись пунктом5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

«п.5. Органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до закону здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об'єкти права комунальної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам…»

 Управління комунальної власності Броварської міської ради підготувало для розгляду на сесії Броварської міської ради  у  листопаді 2018 року проект рішення«Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м.Бровари».

 

 

Начальник управління                                                      Т.І. Данюк