версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари лічильників теплової енергії"

3

Проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари  лічильників теплової енергії

 

 

Розглянувши листимешканців житлового будинку по вул.Володимира Великого,1 від 31.08.2018, по вул. Короленка,64-А від 01.10.2018, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади  м.Бровари лічильники теплової енергії в житлових будинках:

-  по вулиці Володимира Великого,1 в місті Бровари Київської області;

- по вулиці Короленка,64-А в місті Бровари Київської області.

2. Комісіям по передачі вказаних об’єктів здійснити передачу та оформити акти приймання-передачі у відповідності до чинного законодавства.

3. Доручити КП «Броваритепловодоенергія» безоплатно прийняти на баланс та обслуговування лічильники теплової енергії в житлових будинках по вулиці Володимира Великого,1 та по вулиці Короленка,64-А в місті Бровари Київської області та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                        І.В.Сапожко

 

 

м.Бровари

 

­­­­­­­­­­­­­­__________

__________

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради

«Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари  лічильників теплової енергії»

для розгляду на сесії Броварської міської ради у листопаді 2018 року

 

 

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради листи мешканців житлового будинку по вул.Володимира Великого,1 від 31.08.2018, по вул. Короленка,64-А щодо безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади м.Бровари лічильників теплової енергії в житлових будинках, що встановлені за кошти мешканців.

У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому   чинним законодавством.

Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади здійснює правоможності щодо розпорядженням, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради подається проект рішення «Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари  лічильників теплової енергії».

 

 

Начальник управління                                                                  Т.І.Данюк