версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари елементів благоустрою для тварин"

4

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари  елементів благоустрою для тварин

 

 

Розглянувши лист благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа» від 22.06.2018 № 628,керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м.Бровари елементи благоустрою для тварин, зазначені в додатку, для подальшого встановлення в зеленій зоні від провулку Корольова до вулиці Гагаріна у місті Бровари Київської області, що перебувають у власності та на балансі благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа».

2. Комісії по передачі вказаних об’єктів здійснити передачу та оформити актприймання-передачі у відповідності до чинного законодавства.

3. Доручити Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області  безоплатно прийняти на баланс та обслуговування об’єкти,вказані у пункті 1 рішеннята внести відповідні зміни в бухгалтерський облік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                        І.В.Сапожко

 

 

 

м.Бровари

­­­­­­­­­­­­­­__________

__________

 

image

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради

«Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари  елементів благоустрою для тварин» 

для розгляду на сесії Броварської міської ради у листопаді 2018 року

 

 

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради звернулася листом від 22.06.2018 №628  благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» щодо безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади м.Бровари елементів благоустрою для тварин для подальшого встановлення в зеленій зоні від провулку Корольова до вулиці Гагаріна у місті Бровари Київської області, що перебувають у власності та на балансі благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа».

У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому   чинним законодавством.

Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади здійснює правоможності щодо розпорядженням, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради подається проект рішення «Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари  елементів благоустрою для тварин».

 

 

 

 

Начальник управління                                                                  Т.І.Данюк