версія для друку

Проект рішення міської ради "Про припинення права користування земельними ділянками,надання земельних ділянок у користування"

Додатковий проект  4

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про припинення права користування земельними ділянками,

надання земельних ділянок у користування

 

 

Розглянувши клопотання юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», пп. 34 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р I Ш И Л А:

1. Припинити публічному акціонерному товариству «Броварський завод будівельних конструкцій» право постійного користування земельною ділянкою площею 1,0400га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (дошкільний навчальний заклад) по бульв. Незалежності, 8-а, в зв’язку з набуттям територіальною громадою міста Бровари в особі Броварської міської ради права власності на об’єкт нерухомого майна, розміщений на земельній ділянці. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:027:0534.

2. Припинити публічному акціонерному товариству «Броварський завод будівельних конструкцій» право постійного користування земельною ділянкою площею 0,5428га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (гуртожиток) по вул. Гагаріна, 12-а, в зв’язку з набуттям територіальною громадою міста Бровари в особі Броварської міської ради права власності на об’єкт нерухомого майна, розміщений на земельній ділянці. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:023:1172.

3. Надати в постійне користування управлінню освіти і науки Броварської міської ради земельну ділянку площею 1,0400га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (дошкільний навчальний заклад) по бульв. Незалежності, 8-а. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:027:0534.

4. Надати в постійне користування комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора-5» земельну ділянку площею 0,5428га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (гуртожиток) по вул. Гагаріна, 12-а.

Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:023:1172.

5. Попередити осіб, що зазначені в п.п. 3,4 цього рішення, про необхідність проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. До освоєння земельних ділянок приступати після державної реєстрації прав на земельні ділянки та встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 

Міський голова                                                                              І.В.Сапожко

 

 

 

 

м. Бровари

від ______________ 2018року

№ _______________

 

 

Пояснювальна записка

 

до проекту рішення Броварської міської ради «Про припинення права користування земельними ділянками, надання земельних ділянок у користування»

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст.20 Регламенту Броварської міської ради.

Проект рішення підготовлений відповідно до Земельного кодексу України, Закону України „Про землеустрій», Закону України „Про Державний земельний кадастр”, пп. 34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання юридичних та фізичних осіб та розроблену документацію із землеустрою.

Пункт 1 проекту рішення про припинення права користування земельними ділянками підготовлений у відповідності до ст.ст.12,122,120,141 Земельного кодексу України.

Пункт 2 проекту рішення про надання земельних ділянок в постійне користування підготовлений відповідно до ст.ст.12,42,92,120,122,123 Земельного кодексу України, ст. 16 Закону України „Про Державний земельний кадастр”.

 

 

 

 

 

Начальник земельного відділу                                                   Л.М. Гудименко