версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області"

3

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про затвердження Положення про управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області

 

Розглянувши подання керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області №2-49/254 від 29 жовтня 2018 року, з метою виконання рішення Броварської міської ради Київської області від 21.06.2018 №983-41-07 «Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області», керуючись пунктом 4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області (додається).

2. Положення про управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області набирає чинності з 01.11.2018 року.

3. Визнати таким, що втратило чинність, Положення про управління комунальної власності Броварської міської ради, затверджене рішенням Броварської міської ради Київської області від 03.11.2016 №327-20-07.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                               П.І.Бабич

 

 

 

 

м. Бровари

___________

___________