версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 30.10.18 р. №758 "Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари"

БРОБРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

30.10.2018 № 758

м.Бровари

 

 

Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари

 

З метою раціонального використання майна комунальної власності територіальної громади м. Бровари, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та пп. 1 п. а ст. 29, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Броварської міської ради від 09.10.2014 № 1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари», враховуючи рішення комісії з оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари (витяг з протоколу від 22.10.2018 № 22) виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Передати в оренду Спілці ветеранів війни в Афганістані Броварського відділення комунальне майно територіальної громади м. Бровари, а саме:  нежитлове приміщення у житловому будинку, що обліковується на балансі комунального підприємства Броварської міської ради Київської області  «Житлово-експлуатаційна контора - 4» та знаходиться за адресою: м. Бровари, вул. Білана Олександра, буд. 3, площею 34,3 кв.м., з цільовим використанням – розміщення спілки ветеранів війни в Афганістані Броварського відділення, терміном на 2 роки 11 місяців.

2. Доручити управлінню комунальної власності Броварської міської ради оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного комунального майна в установленому порядку.

3. У разі не укладання договору оренди у строк 40 календарних днів з дня прийняття рішення з вини заявника, рішення втрачає чинність в частині надання дозволу орендодавцю на укладання договору оренди з заявником.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                                            Г.П. Голубовський