версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 30.10.2018 № 779"Про затвердження висновку служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради про підтвердження місця проживання дитини *, *р.н. для її тимчасового виїзду за межі України"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т 

РІШЕННЯ 

від  30.10.2018 № 779

м. Бровари

 

 

Про затвердження висновку

служби у справах дітей та

сім’ї Броварської міської ради

про підтвердження місця проживання дитини

*, *р.н.

для її тимчасового виїзду за межі України

 

Розглянувши висновок служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради від 23 жовтня 2018 р. про підтвердження місця проживання дитини *р.н. для  її тимчасового  виїзду  за межі України, заяву *, документи, передбачені пунктом 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов?язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини (Офіційний вісник України, 2008 р., № 76, ст. 2561), та інші документи, зібрані службою у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради,  встановлено, що дитина, зареєстрована за адресою: 07400, Київська область, м. Бровари, вулиця *, будинок *, квартира*, проживає разом з заявником * за адресою: 07400, Київська область, м. Бровари, вулиця *, будинок *, квартира *.

Ураховуючи викладене, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною другою статті 19, частиною п’ятою  статті 157 Сімейного кодексу України, пунктом 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866, відповідно до протоколу № 38 від 24.10.2018 р. засідання комісії з питань захисту прав дитини, беручи до увагивідсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини виконавчий комітет Броварської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити висновок служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради про підтвердження місця проживання дитини *р.н., разом з матір’ю, *, для її тимчасового виїзду за межі України.

2.*, інформувати службу у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради про повернення малолітнього *р.н., в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну.

3.Службі у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради попередити *про відповідальність, передбачену частиною сьомою статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення за умисне порушення встановленого законом обмеження щодо строку перебування дитини за межами України.

4.Рішення пред’являється під час перетинання державного кордону України та діє протягом одного року з дня набрання ним законної сили.

5. Контроль за виконанням цього рішення поклаcти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 

Виконуючий обов’язки міського голови-

заступник міського голови                                    Г.П.Голубовський