версія для друку

Рішення виконкому від 06.11.2018 р. №792 " Про коригування діючого тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для ДП «Житло Сервіс»

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т ЕТ

РІШЕННЯ

від 06.11.2018  № 792

м. Бровари 

 

 

 

      Про коригування діючого тарифу на

      виробництво та постачання теплової 

      енергії    для    ДП   «Житло Сервіс»

         Розглянувши подання від 02.11.2018р. № 260 дочірнього підприємства «ЖИТЛО СЕРВІС» та з метою приведення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, відповідно до ст.13, ст.20 Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись пунктом «а» ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань реалізації державної цінової політики у житлово-комунальному господарстві та міському пасажирському транспорті, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити економічно обґрунтований скорегований тариф на виробництво та постачання теплової енергії для ДП «Житло Сервіс» по житловому будинку, що розташований за адресою вул. Грушевського,17В:

- вартість виробництва та постачання 1 Гкал. теплової енергії (з урахуванням ПДВ)  – 1635,82грн/Гкал. ;

- вартість виробництва та постачання теплової енергії з розрахунку на 1 м.кв. опалювальної площі ( з урахуванням ПДВ) – 31,26грн/кв.м.  

2.  Ввести тарифи в дію через 15 днів з моменту офіційного оприлюднення.

3. ДП «Житло Сервіс» забезпечити висвітлення цього рішення в засобах масової інформації .

4. Рішення   виконавчого   комітету   Броварської   міської   ради   від 18.10.2016р. № 629 «Про  встановлення   тарифу   на   теплопостачання та підігрів води для ДП «Житло Сервіс» визнати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

Міський голова                                                                                                         І.В. Сапожко