Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 16.11.2018 № 824 "Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконавчого комітету та затвердження їх складу"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
Від 16.11.2018 № 824
м. Бровари


Про утворення комісій і рад по
сприянню в роботі виконавчого
комітету та затвердження їх складу


В зв’язку зі змінами у персональному складі комісій і рад по сприянню в роботі виконавчого комітету, враховуючи рішення Броварської міської ради від 31.10.2018 року № 1113-47-07 «Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 21.06.2018
№ 983-41-07 «Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області» та керуючись статтею 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Утворити комісії і ради по сприянню в роботі виконавчого комітету:

1.1. Відповідно до п. 19 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.84 р. № 470 (з наступними змінами і доповненнями), комісію з житлових питань.

1.2. Відповідно до положення про Національну раду з питань безпечної життєдіяльності населення затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 15.09.1993 р. № 733 «Про створення Національної ради з питань безпечної життєдіяльності населення» (з наступними змінами і доповненнями), раду з питань безпечної життєдіяльності населення.

1.3. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 26 січня 2015 року № 18 «Про державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» (з наступними змінами і доповненнями) комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

1.4. Відповідно до Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації „Про утворення координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім'ї при Київській обласній державній адміністрації”, координаційну раду у справах дітей.

1.5. Відповідно до наказу Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України „Про затвердження правил опіки та піклування” № 34/166/131/88 від 26.05.1999 року, опікунську раду.

1.6. Відповідно постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива ( зі змінами) та від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» (зі змінами), комісію з питань надання субсидій та пільг.
1.7. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.1996 р. № 458 “Про комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, комісію для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни.

1.8. Відповідно до ст.9 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», положення про комісії рад народних депутатів з питань поновлення прав реабілітованих, затвердженого постановою Кабінету Міністрів УРСР від 24 червня 1991 року № 48 «Про заходи щодо реалізації Закону Української РСР «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 02.08.1996р. № 897 «Про Державну міжвідомчу комісію у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій» (зі змінами), комісію з питань поновлення прав реабілітованих та у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій.

1.9. Відповідно до наказу Мінбуду України від 22.11.2005 № 4 «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 09.12.2005 № 1478/11758, рішення Броварської міської ради від 18.02.2010 № 1422–79–05 «Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень у нежитлові та їх реконструкції під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові в м. Бровари», міжвідомчу комісію з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності.

1.10. Враховуючи рішення Київської обласної ради від 19.04.1995 р. № 44 “Про координаційну раду з питань профілактики та боротьби з наркоманією”, координаційну раду з питань профілактики та боротьби з наркоманією.

1.11. З метою, підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, набуття громадянами необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права, на виконання Указу Президента України від 18.10.2001 №992/2001, міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення.

1.12. Відповідно до ст.2 Закону України «Про засади державної мовної політики», комісію з питань дотримання чинного законодавства про мови в Україні.

1.13. Відповідно Указу Президента України від 15.07.2000 №906/2000 (зі змінами та доповненнями) «Про заходи щодо забезпечення підтримки та подальшого розвитку підприємницької діяльності» та керуючись статтею 27 (п. а) частини 1 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», координаційну раду з питань розвитку підприємництва.

1.14. Відповідно Закону України «Про дорожній рух», координаційну раду з питань безпеки дорожнього руху.

1.15. Для проведення санітарних вирубок, видаленні аварійних, сухостійних, фаутних, пошкоджених хворобами та шкідниками дерев і кущів, самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5 сантиметрів, при будівництві об’єктів архітектури, ліквідації аварійної ситуації на інженерних мережах м. Бровари чи ліквідації наслідків стихійного лиха, при проведенні ремонтних та експлуатаційних робіт в охоронних зонах інженерних мереж, відновленні світлового режиму в житлових приміщеннях, що затіняються деревами та при досягненні деревами вікової межі, згідно з законом України «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах", Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженими Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105, Методикою визначення відновної вартості зелених насаджень, затвердженої Наказом Міністерства з питань житлово – комунального господарства України від 12.05.2009 № 127, керуючись п.п. 7 п. а статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісію з питань обстеження зелених насаджень у місті Бровари.

1.16. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, комісію з питань захисту прав дитини.

1.17. Відповідно до ст. 7 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та п.10 постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003р. №250 „Про порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям”, комісію по розгляду спірних питань, що виникають при призначенні державних соціальних допомог.

1.18. Відповідно до ст. 20 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 р. № 108 " Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради", архітектурно-містобудівну раду.

2. Затвердити персональний склад комісій та рад:

 

 

2.1. Комісія з житлових питань:

 

 

1.

Голубовський

Григорій Павлович

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Маковський

Володимир Миколайович

-

начальник управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради, заступник голови комісії;

 

3.

Дубова

Ольга Миколаївна

-

завідувач сектором з житлових питань управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради, секретар комісії.

 

Члени комісії:

 

4.

Багнюк

Валентин Віталійович

-

директор комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області  (за згодою);

 

5.

Івашковський

Віталій Володимирович

 

-

 

голова Броварського відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (за згодою);

 

6.

Лемпіцький

Валерій Анатолійович

-

начальник господарчої групи управління освіти і науки Броварської міської ради, депутат Броварської ради (за згодою);

7.

 

 

Малець

Станіслав Дмитрович

 

-

радник міського голови (за згодою);

 

8.

Мартинюк

Ростислав Ростиславович

-

головний спеціаліст відділення комплектування та призову (психолог) Броварського ОМВК (за згодою);

9.

Пінчук

Людмила Анатоліївна

-

начальник відділу по обслуговуванню пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни та праці  управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

 

10.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради;

11.

Якуніна

Світлана Володимирівна

-

головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління  Броварської міської ради;

 

 

2.2. Рада з питань безпечної життєдіяльності населення:

 

1.

Резнік

Олександр Вікторович

 

-

 

заступник міського голови, голова ради;

 

2.

Ковшун

Людмила Михайлівна

-

начальник відділу з питань контролю за дотриманням законодавства про працю управління інспекції та контролю, заступник голови ради;

 

3.

Предаченко 

Наталія Олександрівна

-

головний спеціаліст з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення відділу з питань контролю за дотриманням законодавства про працю управління інспекції та контролю, секретар ради;

 

 

Члени ради:

 

4.

Багнюк

Валентин Віталійович

-

директор комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області  (за згодою);

 

5.

Приказчик

Петро Васильович

-

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради;

6.

Вакарчук

Олександра Василівна

-

начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного Управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області (за згодою);

7.

Янчинський

Олег Віталійович

-

начальник Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Київській області(за згодою);

 

8.

Мельничук

Валентина Володимирівна

-

начальник Броварського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Київській області (за згодою);

9.

Мельник

Оксана Миколаївна

-

начальник управління освіти і науки Броварської міської ради;

 

10.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

11.

Решетова

Світлана Ігорівна

-

начальник управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;

 

12.

Сенько

Лідія Іванівна

-

голова комісії з припинення Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області (за згодою);

13.

Семиног

Микола Миколайович

-

начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області ( за згодою).

 

2.3. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та
надзвичайних ситуацій

 1. Міський голова, голова комісії;

2. Заступник міського голови (відповідно до розподілу функціональних обов’язків), перший заступник голови комісії;
3. Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами, заступник голови комісії;
4. Головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами (відповідно до розподілу функціональних обов’язків), секретар комісії;
5. Начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою);
6. Начальник станційно-лінійної дільниці №1 РЦТ №221 Київської обласної філії ПАТ «Укртелеком» (за згодою) ;
7. Начальник Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Київській області (за згодою);
8. Начальник Броварського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області;
9. Начальник Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» (за згодою);
10. Директор ПАТ «Броварське АТП-13209» (за згодою);
11. Військовий комісар Броварського ОМВК (за згодою);
12. Завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» (за згодою);
13. Директор комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій»;
14. Директор комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області (за згодою);
15. Директор комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (за згодою);
16. Завідуючий філії комунального закладу Київської обласної ради «Київського обласного центру екстреної медичної допомоги медицини катастроф Броварської станції екстреної медичної допомоги» (за згодою);
17. Начальник фінансового управління Броварської міської ради;
18. Директор комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія»;
19. Начальник Броварського районного підрозділу ПАТ « Київобленерго» (за згодою);
20. Начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;
21. Головний спеціаліст з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення відділу з питань контролю за дотриманням законодавства про працю управління інспекції та контролю.
22. Начальник відділу з питань екології та природокористування управління інспекції та контролю Броварської міської ради.

 

2.4. Координаційна рада у справах дітей:

 

Виноградова

Лариса Миколаївна

 

-

заступник міського голови, голова ради;

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради, заступник голови ради;

Скоробагатько

Юрій Петрович

-

начальник відділу з питань профілактики та захисту прав дітей Броварської міської ради, секретар ради.

Члени ради:

 

Гребенець

Віра Володимирівна

-

заступник директора з медичного обслуговування населення комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Мардар

Людмила Анатоліївна

-

директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Мельник

Оксана Миколаївна

-

 начальник управління освіти і науки Броварської міської ради;

 

 

Мироненко

Тетяна Миколаївна

-

старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Броварського відділу поліції Головного управління національної поліції, капітан поліції (за згодою);

 

 

Петренко

Алла Іванівна

 

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

Рожков

Дмитро Анатолійович

-

начальник відділу молоді  та спорту Броварської міської ради;

 

Скирта

Раїса Іванівна

-

начальник відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Центру обслуговування «Прозорий офіс» Броварської міської ради;

Ярмоленко

Аліна Анатоліївна

-

начальник відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради.

 

 

2.5. Опікунська рада:

 

Виноградова

Лариса Миколаївна

 

-

заступник міського голови, голова ради;

 

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради, заступник голови ради;

 

Шатило

Наталія Миколаївна 

-

головний спеціаліст відділу соціальних гарантій управління соціального захисту населення Броварської  міської ради, секретар ради.

 

Члени ради:

 

Костенко

Андрій Михайлович

 

-

лікар-психіатр  комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області  (за згодою);

 

Петрик

Лідія Володимирівна

-

начальник Броварського РВ УДМС України в Київській області (за згодою);

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради;

 

Фрунзе

Тетяна Вікторівна

 

-

головний спеціаліст  відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради;

 

2.6. Комісія з питань надання субсидій та пільг

 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

 

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради, заступник голови комісії;

3.

Цикалевич

Тетяна Анатоліївна

-

начальник відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення Броварської міської ради, секретар комісії.

 

Члени комісії:

 

4.

Вітер

Максим Кононович

-

директор Броварського  міськрайонного центру зайнятості (за згодою);

5.

Дідковська

Світлана Павлівна

-

головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

6.

Постернак

Наталія Іванівна

-

начальник фінансового управління Броварської міської ради;

7.

Решетова

Світлана Ігорівна

-

начальник управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;

8.

Сенько

Ольга Віталіївна

 

-

головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради;

9.

Терещенко

Людмила Миколаївна

-

начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

10.

Удодік

Надія Олексіївна

-

начальник відділу контролю -головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Броварської міської ради.

2.7. Комісія для розгляду питань, пов’язаних із встановленням

 статусу учасника війни:

 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

 

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення, заступник голови комісії;

 

3.

Пінчук

Людмила Анатоліївна

-

начальник відділу по обслуговуванню пенсіонерів, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення,секретар комісії.

Члени комісії:

 

4.

Івашковський

Віталій Володимирович

-

голова Броварського відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (за згодою);

5.

Кисельов

Сергій Євгенович

 

-

начальник архівного відділу Броварської міської ради;

 

6.

Малець

Станіслав Дмитрович

-

радник міського голови;

7.

Надиров

Тельман Фуадович

-

голова Броварської міської організації ветеранів України (за згодою);

 

8.

Ющенко

Ірина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради;

 

2.8. Комісія з питань поновлення прав реабілітованих та у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій:

 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради, заступник голови комісії;

 

3.

Пінчук

Людмила Анатоліївна

-

начальник відділу по обслуговуванню пенсіонерів, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Броварської міської ради,секретар комісії.

Члени комісії:

 

4.

Івашковський

Віталій Володимирович

-

голова Броварського відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (за згодою);

5.

Каштанюк

Олександр Михайлович

-

начальник юридичного управління Броварської міської ради;

6.

Кисельов

Сергій Євгенович

 

-

начальник архівного відділу Броварської міської ради;

 

7.

Надиров

Тельман Фуадович

-

голова Броварської міської організації ветеранів  (за згодою);

8.

Постернак

Наталія Іванівна

-

начальник фінансового управління Броварської міської ради;

9.

Приказчик

Петро Васильович

-

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради;

 

2.9. Міжвідомча комісія з питань

використання та схоронності житлового фонду і об’єктів

громадського призначення усіх форм власності

 

1.

Голубовський

Григорій Павлович

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Решетова

Світлана Ігорівна

-

начальник управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради, заступник голови комісії;

3.

Шуліко

Тетяна Віталіївна

-

головний спеціаліст відділу експлуатації житла управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради, секретар комісії .

 

 

Члени комісії:

 

4.

Андрєєв

Василь Олександроваич  

-

 директор комунального підприємства Броварської міської ради “Броваритепловодоенергія” ;

5.

Батинчук

Світлана Миколаївна

-

 начальник управління містобудування та архітектури Броварської міської ради, головний архітектор міста;

6.

Вакарчук

Олександра Василівна

-

начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного Управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області (за згодою);

7.

Каштанюк

Олександр Михайлович

-

начальник юридичного управління Броварської міської ради;

8.

Маковський

Володимир Миколайович

-

начальник управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради;

 

9.

Мельниченко

Богдан Миколайович

-

начальник управління інспекції та контролю Броварської міської ради;

10.

Пащенко
Олексій Леонідович    

-

 директор комунального підприємства Броварської міської ради«Броварське бюро технічної інвентаризації»;

11.

Половко

Віталій Володимирович

-

головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою);

12.

Чорноштан

Оксана Миколаївна   

-

провідний інженер  з експлуатаційної діяльності виробничо-технічного відділу ПАТ “Київоблгаз;

 

2.10. Координаційна рада з питань профілактики та боротьби з наркоманією:

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна    

-

заступник міського голови, голова ради;

2.

Бабич

 Петро Іванович

 

секретар Броварської міської ради, заступник голови ради

3.

Гаврись

Леся Валеріївна         

-

фахівець із соціальної роботи Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, секретар ради.

Члени комісії:

4.

Васюра

Олександр Анатолійовича

-

заступник директора центру соціально психологічної реабілітації для нарко – та алкозалежних осіб «Перемога»;

5.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради;

6.

Закревська

Любов Вікторівна

-

лікарь – нарколог центральної районної лікарні;

7.

Мельник

Оксана Миколаївна 

-

начальник управління освіти і науки

Броварської міської ради Київської області;

8.

Мироненко

Тетяна  Миколаївна

-

старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Броварського відділу поліції Головного управління національної   поліції, майор поліції

(за згодою);

9.

Мардар

Людмила Анатоліївна      

 

директор Броварського міського центру

соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

 

2.11. Координаційно-методична рада

з правової освіти населення:

 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

 

-

заступник міського голови, голова ради;

 

2.

Каштанюк

Олександр Михайлович

-

начальник юридичного управління Броварської міської ради, заступник голови ради;

3.

Лиско

Катерина Миколаївна

-

виконуюча обов’язки директора Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, секретар ради (за згодою);

Члени ради:

 

4.

Кривобок

Наталія Андріївна

-

директор Броварської редакції міськрайонного радіомовлення (за згодою);

 

5.

Мелікова

Катерина Володимирівна

-

начальник відділу культури  Броварської міської ради;

 

6.

Мельник

Оксана Миколаївна

-

начальник управління освіти і науки Броварської міської ради;

7.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

8.

Сенько

Лідія Іванівна

-

голова комісії з припинення Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області (за згодою);

9.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради;

 

10.

Янчинський

Олег Віталійович

-

начальник відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області ( за згодою);

 

2.12. Комісія з питань дотримання чинного законодавства

про мови в Україні:

 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Мельник

Оксана Миколаївна

 

-

начальник управління освіти і науки  Броварської міської ради, заступник голови комісії;

3.

Музика

Аліна Євгенівна

-

заступник начальника управління освіти і науки Броварської міської ради, секретар комісії.

 

Члени комісії:

 

4.

Корявий

Віктор Михайлович

-

директор Броварського краєзнавчого музею;

 

5.

Кривобок

Наталія Андріївна

-

директор Броварської редакції міськрайонного радіомовлення (за згодою);

 

6.

Мелікова

Катерина Володимирівна

-

начальник відділу культури  Броварської міської ради;

7.

Шапка

Лариса Сергіївна

-

головний редактор газети Броварських міської та районної рад, районної держадміністрації «Нове життя» (за згодою);

 

  

 2.13. Координаційна рада з питань

розвитку підприємництва

 

1.

Резнік

Олександр Вікторович

-

заступник міського голови, голова  координаційної ради;

 

2.

Загуменний

Микола Васильович

-

начальник управління економіки та інвестицій Броварської міської ради, заступник голови  координаційної ради;

 

3.

Феденко

Стефанія Михайлівна

-

начальник відділу формування бізнес- клімату  управління економіки та інвестицій  Броварської міської ради, секретар  координаційної ради .

Члени ради:

 

4.

Батинчук

Світлана Миколаївна

-

начальник управління містобудування та архітектури - головний  архітектор міста;

 

5.

Бірса

Тамара Юхимівна

-

голова Броварської міської громадської організації «Броварська організація орендарів, підприємців і роботодавців торгівлі» (за згодою);

6.

Вітер

Максим Кононович

-

директор Броварського міськрайонного центру зайнятості (за згодою);

 

 

7.

Гришук

Михайло Степанович

-

генеральний директор ПрАТ  «Бротеп-еко» (за згодою);

 

8.

Зайцева

Валентина Василівна

-

фізична особа – підприємець (за згодою);

 

 

9.

Концевич

Ірина Петрівна

-

фізична особа – підприємець (за згодою);

10.

Кругляк

Ігор Володимирович

-

заступник начальника відділення-начальника відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб Броварського відділення ГУ ДФС у Київській області (за згодою);

11.

Олемська

Ольга Ярославівна

-

начальник відділу нормативного забезпечення та аналізу юридичного управління Броварської міської ради;

 

12.

Хорьков

Олексій Олександрович

-

директор ТОВ  «Київський Пекарний Дім» (за згодою);

 

13.

Чаюн

Володимир Григорович

-

голова правління ПрАТ «Софія» (за згодою);

     

 

 

2.14.  Координаційна рада

з питань безпеки дорожнього руху

 

1.

Голубовський

Григорій Павлович

 

-

заступник міського голови, голова координаційної ради;

 

2.

Решетова

Світлана Ігорівна

-

начальник управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради, заступник голови комісії;

3.

Ліпська

Яна Олександрівна

-

начальник  відділу експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури та транспорту  управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради, секретар ради;

                                                                  Члени ради:

 

4.

Балабушка

Сергій Васильович

 

-

інспектор Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Київській області (за згодою);

 

5.

Дрок

Володимир Іванович

-

головний інженер  комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій»;

 

6.

Батинчук

Світлана Миколаївна

-

начальник управління містобудування та архітектури - головний  архітектор міста, голова ради;

 

7.

Сенько

Ольга Віталіївна

 

-

головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради;

 

2.15. Комісія з питань обстеження

зелених насаджень у місті Бровари

 

1.

Голубовський

Григорій Павлович

 

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Нагорна

Тетяна Олександрівна

-

начальник планово-технічного відділу  управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради , заступник голови комісії;

3.

Жимайлов

Юрій Миколайович

-

начальник відділу з питань екології та природокористування управління інспекції та контролю Броварської міської ради, секретар комісії.

 

 

Члени комісії:

 

4.

Кохтенко

Тетяна Василівна

-

 агроном дільниці зеленого господарства  комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій»;

5.

Додор

Валентина Олексіївна

-

начальник виробничо-транспортного відділу комунального  підприємства Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій»;

 

6.

Павличук

Володимир Анатолійович

-

начальник виробничої дільниці зеленого господарства   комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій»;

 

7.

Рибакова

Лілія Євгеніївна

-

заступник начальника управління – начальник Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Броварської міської ради;

 

 

 

 

 

image

 

2.16. Комісія з питань  захисту прав дитини:

 

1.

Сапожко

Ігор Васильович

-

міський голова, голова комісії;

 

2.

Виноградова

Лариса Миколаївна

-

заступник міського голови, заступник голови комісії;

 

3.

Войтенко

Наталія Іванівна

 

-

головний спеціаліст  відділу опіки (піклування) та сімейних форм виховання сектору у справах дітей служби у справах дітей Броварської міської ради, секретар комісії.

 

Члени комісії:

 

4.

Каштанюк

Олександр Михайлович

-

начальник юридичного управління Броварської міської ради;

5.

Сенько

Лідія Іванівна

-

голова комісії з припинення Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області (за згодою);

6.

Гребенець

Віра Володимирівна

-

заступник директора з медичного обслуговування населення  комунального некомерційного підприємства  Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» ;

7.

Мальченко

Лідія Василівна

-

начальник Броварського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у  Київській області (за згодою);

8.

Мироненко

Тетяна  Миколаївна

-

старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Броварського відділу поліції Головного управління національної   поліції, майор поліції

(за згодою);

9.

Мельник

Оксана Миколаївна

-

 начальник управління освіти і науки Броварської міської ради;

 

 

10.

Шкред

Ірина Юріївна

 

-

заступник начальника Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області ( за згодою);

 

 

11.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

12.

Петрик

Лідія Володимирівна

-

начальник Броварського районного відділу управління державної міграційної служби України в Київській області (за згодою);

13.

Скирта

Раїса Іванівна

-

начальник відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Центру обслуговування «Прозорий офіс» Броварської міської ради;

14.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей  Броварської міської ради;

 

15.

Мардар

Людмила Анатоліївна

-

директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

     

  

2.17. Комісія  по розгляду спірних питань, що виникають при призначенні державних соціальних допомог:

 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

 

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради, заступник голови комісії;

3.

Удодік

Надія Олексіївна

-

начальник відділу контролю-головний державний соціальний інспектор  управління соціального захисту населення Броварської міської ради, секретар комісії.

 

Члени комісії:

 

4.

Мардар

Людмила Анатоліївна

-

 

 

директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Броварської міської ради.

 

5.

Постернак

Наталія Іванівна

-

начальник фінансового управління Броварської міської ради;

6.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради;

 

7.

Фрунзе

Тетяна Вікторівна

 

-

головний спеціаліст  відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради;

 

 

2.18. Архітектурно-містобудівна рада:

 

 

1.

Батинчук

Світлана Миколаївна

-

начальник управління містобудування та архітектури - головний  архітектор міста, голова ради;

 

 

2.

Резнік

Олександр Вікторович

 

-

заступник міського голови, заступник голови  ради;

 

 

3.

Прядка

Валентина Іванівна

-

головний спеціаліст відділу з питань містобудівної діяльності та реклами управління містобудування та архітектури Броварської міської ради, секретар ради.

 

 

 

Члени ради:

 

 

 

4.

Андрєєв

Василь Олександрович

-

директор комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» (за згодою);

 

5.

Вакарчук

Олександра Василівна

-

начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області (за згодою);

6.

Власенко

Володимир Вікторович

-

начальник виробничо-технічного відділу Броварської ФЕГГ ПАТ “Київоблгаз” (за згодою);

7.

Жимайлов

Юрій Миколайович

-

начальник відділу з питань екології управління інспекції та контролю Броварської міської ради;

8.

Каштанюк

Олександр Михайлович

-

начальник юридичного управління Броварської міської ради;

 

 

 

9.

Левандовський

Микола Мар’янович

-

керівник комунального підприємства «Творча архітектурна майстерня «М.Левандовський» (за згодою);

 

 

10.

Мелікова

Катерина Володимирівна

-

начальник відділу культури Броварської міської ради;

 

11.

Мельниченко

Богдан Миколайович

-

начальник управління інспекції та контролю Броварської міської ради;

 

12.

Павлик

Людмила Олександрівна

-

начальник відділу капітального будівництва Броварської міської ради;

 

 

13.

Решетова

Світлана Ігорівна

-

начальник управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;

14.

Рибакова

Лілія Євгеніївна

-

заступник начальника управління – начальник Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Броварської міської ради;

 

3. Визнати такими, що втратили чинність:
- рішення виконкому від 25.07.2017 № 444 „Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконкому та затвердження їх складу ”;
- рішення виконкому від 22.08.2017 № 498 «Про внесення змін у рішення виконкому від 25.07.2018 № 444 „Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконкому та затвердження їх складу ”;
- рішення виконкому від 12.09.2017 № 534 «Про внесення змін у рішення виконкому від 25.07.2018 № 444 „Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконкому та затвердження їх складу ”;
- рішення виконкому від 26.09.2017 № 570 «Про внесення змін у рішення виконкому від 25.07.2018 № 444 „Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконкому та затвердження їх складу ”;
- рішення виконкому від 26.12.2017 № 805«Про внесення змін у рішення виконкому від 25.07.2018 № 444 „Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконкому та затвердження їх складу ”;
- рішення виконкому від 30.01.2018 № 86 ««Про внесення змін у рішення виконкому від 25.07.2018 № 444 „Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконкому та затвердження їх складу ”;
- рішення виконкому від 06.02.2018 № 88 «Про внесення змін у рішення виконкому від 25.07.2018 № 444 „Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконкому та затвердження їх складу ”;
- рішення виконкому від 08.05.2018 № 300 «Про внесення змін у рішення виконкому від 25.07.2018 № 444 „Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконкому та затвердження їх складу ”;
- рішення виконкому від 22.05.2018 № 358 «Про внесення змін у рішення виконкому від 25.07.2018 № 444 „Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконкому та затвердження їх складу ”;
- рішення виконкому від 07.08.2018 № 536 «Про внесення змін у рішення виконкому від 25.07.2018 № 444 „Про утворення комісій і рад по сприянню в роботі виконкому та затвердження їх складу ”.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.

 


Міський голова                                                                                                       І.В. Сапожко