Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження міської комплексної Програми підтримки сім’ї та захисту прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року"

23

Проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження міської комплексної

Програми підтримки сім’ї та захисту прав дітей

 «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року

 

Відповідно до подання служби у справах дітей Броварської міської ради Київської області від 15.11.2018 р. № 02-09.1-87, керуючись Законами України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми», Постановами Кабінету Міністрів України «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах», «Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)», рішенням Київської обласної ради від 27.04.2018 №402-21-VІІ «Про затвердження Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року», рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від ______2018            № ____ «Про схвалення проекту міської комплексної Програми підтримки сім’ї та захисту прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року», керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації постійної  комісії з гуманітарних питань, постійної  комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити міську комплексну Програму підтримки сім’ї та захисту прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року (далі – Програма), що додається.
  2. Фінансовому управлінню, під час формування показників міського бюджету на відповідний рік, передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу бюджету міста.
  3. Управлінням, відділам, службам Броварської міської ради Київської області, виконавцям Програми, забезпечити виконання заходів Програми. Про хід виконання Програми інформувати службу у справах дітей Броварської міської ради Київської області щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.
  4. Службі у справах дітей Броварської міської ради Київської області здійснювати координацію заходів щодо виконання Програми та інформувати  Броварську міську раду Київської області про хід її виконання за попередній рік.
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 21.12.2017 р. № 775-36-07 (зі змінами) «Про затвердження міської  комплексної Програми підтримки сім’ї та захисту прав дітей “Назустріч дітям” на 2018 рік».
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 

Міський голова                                                                                   І.В. Сапожко

 

 

 

 

 

м. Бровари

від ___________

№ ____________

Пояснювальна записка

Кошторис до Програми