версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2019 рік"

Додатковий проект 6

 

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження Програми відзначення

державних та професійних свят, ювілейних

дат, заохочення за заслуги перед громадою

міста Бровари  на 2019 рік

 

         Відповідно до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від № «Про схвалення Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2019 рік», керуючись п.22 статті 26 Закону України «По місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку,  Броварська міська рада Київської області

 

В И Р І Ш И Л А :

        

1. Довідку про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2018 рік прийняти до відома, (додаток 1).

2. Затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2019 рік (далі – Програма), (додаток 2).

3.  Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області в установленому порядку передбачити кошти на відповідний рік на фінансування заходів Програми.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області Кузнєцова К.В.

Додаток до Програми

 

 

Міський голова                                                                   І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від ___________

№____________

 

 

 

Пояснювальна записка

 

 

 

 

 

До проекту рішення «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2019 рік».

 

Вказаний проект рішення розроблений відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Бюджетного кодексу України».

 

В місті здійснюються заходи, пов’язані із заохоченням, відзначенням та стимулюванням окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій, спортивній та інших сферах діяльності, зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, або мають інші заслуги перед громадою міста Бровари та державою.

 

Метою Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2019 рік є забезпечення належної організації відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста, здійснення представницьких та інших заходів.

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконкому                                                        Кузнєцов К.В.