версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження міської Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території міста Бровари Київської області на 2019-2021 роки"

Додатковий

проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

Про  затвердження міської Комплексної програми профілактики злочинності,

зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території міста

Бровари Київської області на 2019-2021 роки

 

 

Розглянувши листа начальника Броварського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області від 29.11.2018 року №18418/108/10003/01-18, відповідно до законів України «Про Національну поліцію», «Про участь громадян в охоронні громадського порядку і державного кордону» та з метою подальшого зміцнення законності та правопорядку на території міста, створення належних умов для забезпечення діяльності з охорони громадського порядку, керуючись п.п.1 п. “а” ч.1 ст. 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики і комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити міську Комплексну програму профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території міста Бровари Київської області на 2019-2021 роки (далі - Програма), що додається.

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.

3. Броварському відділу поліції Головного управління Національної Поліції України у Київській області щорічно звітувати перед міською радою про хід виконання Програми.

4. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти на міського голову.

 

 

Міський  голова                                                                                      І.В.Сапожко

 

м.Бровари

№_______________

від______________                                                                  

Міська  Комплексна програма 

Кошторис до програми 

Пояснювальна записка