Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 11.12.18 р. №927 "Щодо розгляду електронної петиції «Про встановлення відеоспостереження в школах м.Бровари»"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 11.12.2018 №927

м. Бровари

 

 

 

Щодо розгляду електронної петиції

«Про  встановлення відеоспостереження в школах м.Бровари»

 

 

 

Реалізуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян» та керуючись підпунктом 1пункту «б» частини І статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши електронну петицію «Про встановлення відеоспостереження в школах м.Бровари», що набрала 254 підписів громадян з дня оприлюднення, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області,

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Електронну петицію «Про встановлення відеоспостереження в школах м.Бровари» підтримати та направити на розгляд керівникам управління освіти і науки Броварської міської ради, управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту, Броварської міської ради Київської області.

2. Надати пропозиції на розгляд фінансовому управлінню Броварської міської ради щодо виділення додаткових коштів та включення до відповідних програм фінансування охоронної діяльності загальноосвітніх шкіл.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                    І.В. Сапожко

Петиція