версія для друку

Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари"

проект 3

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ

 

 

Про надання дозволу на передачу комунального

майна територіальної громади м. Бровари

 

 

Розглянувши лист Служби у справах дітей Броварської міської ради Київської області від 15.11.2018 №02-09.1-86,керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари з балансу Служби у справах дітей Броварської міської ради Київської області на баланс виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області, згідно з додатком.

2. Керівнику Служби у справах дітей Броварської міської ради Київської області передачу майна оформити згідно з вимогами діючого законодавства та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський  голова                                                                          І.В.Сапожко

 

 

м.Бровари

від __________

№ ___________

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення

Броварської міської ради «Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари»

 

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради звернулась  листомСлужба у справах дітей Броварської міської ради Київської області, про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари на баланс виконавчого комітету Броварської міської ради.

На підставі вищевказаних листів, з метою  виконання  рішень Броварської міської ради від 21.06.2018 № 983-41-07 «Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області, від 16.08.2018 № 1053-44-07 «Про затвердження кількісного та персонального складу ліквідаційних комісій та комісій з припинення (реорганізації)», керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 «п. 5. Органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до закону здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об'єкти права комунальної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам…» управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області надає для розгляду чергової сесії Броварської міської ради  у січні 2019 року проект рішення  «Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м.Бровари».

 

 

Начальник управління                                                     В.М.Маковський