версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття світлофорного об’єкту у комунальну власність територіальної громади м. Бровари"

проект 5

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про безоплатне прийняття світлофорного об’єкту у комунальну власність територіальної громади м. Бровари

 

Розглянувши лист ТОВ «Броварський Заводобудівельний комбінат» від 16.11.2018 №402, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м. Бровари  світлофорний об’єкт, розташований у місті Бровари Київської області по вулиці Київській (в районі перетину з вулицею Стефаника Василя).

2. Доручити комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій» прийняти на баланс та обслуговування вказаний світлофорний об’єкт.

3. Комісії по прийманню-передачі світлофорного об’єктуздійснити передачу та оформити акт приймання - передачі згідно з чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

м.Бровари

­___________

___________

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Броварської міської ради

 

«Про безоплатне прийняття світлофорного об’єкту у комунальну власність територіальної громади м. Бровари»

 

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради листом від 16.11.2018 №402звернулось ТОВ «Броварський Заводобудівельний комбінат»  про безоплатне прийняття світлофорного об’єкту  по вул.Київській у комунальну власність територіальної громади м. Бровари

У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому чинним законодавством.

Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади здійснює правоможності щодо розпорядженням, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради подається проект рішення «Про безоплатне прийняття світлофорного об’єкту у комунальну власність територіальної громади м. Бровари».

 

 

Начальник управління                                                         В.М.Маковський