версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття квартири №12 по вулиці Петлюри Симона, 21-В/5 у комунальну власність територіальної громади м. Бровари"

проект 6

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про безоплатне прийняття квартири №12 по вулиці Петлюри Симона, 21-В/5 у комунальну власність територіальної громади м. Бровари

 

Розглянувши лист військової частини А0515 Міністерства оборони України від 17.12.2018 №222/7Д/3214, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м. Бровари  квартиру №12 у житловому будинку по вулиці Петлюри Симона,21-В/5 у місті Бровари Київської області .

2. Комісії по прийманню-передачі вказаної у пункті 1 цього рішення квартири, здійснити передачу та оформити акт приймання - передачі згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

­___________

___________

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення

«Про безоплатне прийняття квартири №12 по вулиці Петлюри Симона,21-В/5  у комунальну власність територіальної громади м. Бровари»

 До виконавчого комітету Броварської міської ради листом від 17.12.2018 №222/7Д/3214 звернулася військова частина А0515 Міністерства оборони України про безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м.Бровари квартири №12 у житловому будинку по вулиці Петлюри Симона,21-В/5 у місті Бровари Київської області .

У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому   чинним законодавством.

Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади здійснює правоможності щодо розпорядженням, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради подається проект рішення «Про безоплатне прийняття квартири №12 по вулиці Петлюри Симона,21-В/5  у комунальну власність територіальної громади м. Бровари»

 

 

Начальник управління                                                         В.М.Маковський