версія для друку

Проект рішення міської ради "Про припинення права користування земельною ділянкою, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою"

Проект 2

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про припинення права користування земельною ділянкою,

надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

 

Розглянувши клопотання юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», пп. 34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії Броварської міської ради з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити право користування земельною ділянкою комунальному підприємству Броварської міської ради «Бровари-Флора» площею 2,3648га для обслуговування тепличного комплексу – землі сільськогосподарського призначення, по вул. Петлюри Симона, 28, в зв’язку з припиненням юридичної особи. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:032:0517.

 

2. Надати дозвіл управлінню будівництва житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Броварської міської ради, Київської області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення в постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку площею 2,3648га по вул. Петлюри Симона, 28.

 

3. Попередити особу, зазначену в п.2 цього рішення, про можливість уточнення площ земельних ділянок при виготовленні документації із землеустрою, в зв’язку з проведенням інструментальних обмірів земельних ділянок. Документацію із землеустрою, розроблену відповідно до чинного законодавства, подати до міської ради на розгляд та затвердження.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                     І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від__________________2018року

№__________________

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Броварської міської ради «Про припинення права користування земельною ділянкою,  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою»

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст.20 Регламенту Броварської міської ради.

 

Проект рішення підготовлений відповідно до Земельного кодексу України, Закону України „Про землеустрій», Закону України „Про Державний земельний кадастр”,  пп. 34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання юридичних  осіб.

 

Пункт 1 проекту рішення про припинення права користування земельною ділянкою підготовлений у відповідності до ст.ст.12,141 Земельного кодексу України, в зв»язку з припиненням юридичної особи.

 

Пункт 2 проекту рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування підготовлений відповідно до ст.12,20,79-1,92,122,123 Земельного кодексу України.

 

 

Начальник відділу

земельних ресурсів                                                                      Гудименко Л.М.