версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 08.01.2019 року № 34 "Про затвердження Положення про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством, особам з інвалідністю, почесним громадянам міста та членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні за рахунок коштів місцевого бюджету"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  08.01.2019 року № 34

м.Бровари

 

     Про затвердження Положення про

     порядок надання пільг з оплати житлово-

     комунальних послуг у межах норм,

     передбачених законодавством, особам з

     інвалідністю, почесним громадянам міста та

     членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні

     за рахунок коштів місцевого бюджету

 

 

На виконання пункту 5.7 розділу 5 «Заходи програми та їх фінансування»    міської програми «З турботою про кожного» на 2018-2020 роки, затвердженої  рішенням Броварської міської ради Київської області від 21.12.2017 р. № 788-36-07 та керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Положення «Про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством, особам з інвалідністю, почесним громадянам міста та членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні за рахунок коштів місцевого бюджету» згідно з додатком.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 09.01.2018 року № 19 «Про затвердження Положення про Порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством, особам з інвалідністю та почесним громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету».

 

3. Контроль за  виконанням  цього  рішення   покласти   на   заступника  міського  голови  Виноградову Л.М.

 

 

Міський   голова                                                                            І.В.Сапожко