версія для друку

Розпорядження міського голови від 16.01.2019 № 11-ОД "Про затвердження Плану заходів з реалізації у м. Бровари Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року."

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 16.01.2019 № 11-ОД

м. Бровари

 

Про затвердження Плану заходів

з реалізації  у м. Бровари

Стратегії державної політики з питань

здорового та активного довголіття

населення на період до 2022 року.

 

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.12.2018 року №690 “Про затвердження плану заходів з реалізації в Київській області Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року» та керуючись п.20 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “:

 

1.Затвердити План заходів з реалізації у місті Бровари Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року, згідно з додатком.

2. Управлінню  соціального захисту населення, управлінню освіти і науки, міському територіальному центру соціального обслуговування, відділу фізичної культури та спорту, відділу культури, відділу сім’ї та молоді,Броварському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, комунальному некомерційному підприємству Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», Броварській міськрайонній організації Товариства Червоного  Хреста України, комунальному некомерційному підприємству Броварської районної та міської ради Київської області "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня», Броварському міськрайонному центру занятості:

2.1.забезпечити виконання Плану заходів;

2.2.інформувати управління  соціального захисту населення щороку до 10 січня про хід виконання зазначеного Плану заходів.

3. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                           І.В.Сапожко