версія для друку

Рішення міської ради від 24.01.19 р. №1243-52-07 "Про затвердження міської Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2019 рік"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження міської Програми підтримки молодих сімей та

розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2019 рік

 

 

Відповідно до подання начальника відділу сім’ї та молоді від 20.12.2018 р.  № 01-09.1-37, на виконання Указу Президента України «Про стратегію розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року», рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 22.01.2019 року № 87 «Про схвалення міської Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2019 рік» з метою створення у місті системи правових та соціально-економічних умов для соціалізації та самореалізації молодих сімей та молоді в різних галузях громадського життя, забезпечення всебічної підтримки та розвитку інтелектуального, фізичного творчого потенціалу молодіжної громадськості міста, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, постійної комісії з гуманітарних питань та керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Броварська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити міську Програму підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2019 рік  (далі – Програма), що додається.
  2. Управлінням, відділам, службам Броварської міської ради Київської області, виконавцям Програми, забезпечити виконання заходів Програми та передбачити кошти на виконання заходів Програми. Про хід виконання Програми інформувати відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.
  3. Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області здійснювати координацію заходів щодо виконання Програми та інформувати  Броварську міську раду Київської області про хід її виконання за попередній рік.
  4. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області, під час формування показників місцевого бюджету на відповідний рік, передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу бюджету міста.
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області Київської області від 21.04.2016 року № 178-13-07 «Про затвердження міської Програми підтримки та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2016-2020 роки.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Міський голова                                                                          І.В. Сапожко

 

м. Бровари

від 24.01.2019 р.

№ 1243-52-07

Додаток до Програми