версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття квартири №113 в житловому будинку № 15 по вул.Чорновола В’ячеслава у комунальну власність територіальної громади м. Бровари"

4

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

Про безоплатне прийняття квартири №113

в житловому будинку № 15 по вул.Чорновола В’ячеслава

у комунальну власність територіальної громади м. Бровари

 

Розглянувши лист Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області від 19.12.2018 №250, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади   м. Бровари однокімнатну квартиру №113 в житловому будинку №15 по вулиці Чорновола В’ячеслава у місті Бровари Київської області, що перебуває у власності Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області.

2. Комісії по прийманню-передачі вказаної квартири здійснити передачу та оформити акт приймання - передачі згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

пояснювальна записка

 

 

м.Бровари