Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про підтримку звернення депутатів Броварської міської ради щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення від 19 жовтня 2018 року № 867"

Додатковий проект 4

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про підтримку звернення депутатів Броварської

міської ради щодо негайного скасування постанови

Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення

від 19 жовтня 2018 року № 867

  

Відповідно до Конституції України, статей 42, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13, 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту Броварської міської ради VII скликання, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатське звернення депутатів Броварської міської ради VII скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення, що додається.

2. Направити депутатське звернення за належністю для відповідного розгляду.

3. Опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Броварської міської ради.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Бабича П.І.

 

 

Міський голова                                                                       І.В. Сапожко

                                                                   

 

м. Бровари

від ___________

№_____________

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Броварської міської ради VII скликання

«Про звернення депутатів Броварської міської ради до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення від 19 жовтня 2018 року № 867»

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення

19 жовтня 2018 року Урядом прийнято рішення № 867 згідно якого з 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення зростуть на 23,5 %. Це означає, що з початком опалювального сезону українці платитимуть за газ, за тепло на 23,5 % більше. Враховуючи те що ціни на газ для населення вже в кілька разів завищені, нове підвищення заводить українців у ще більші борги, бідність та зубожіння. Традиційно Голова Уряду аргументував такі дії виконанням вимог МВФ для виділення чергового кредитного траншу. Крім того, було наголошено, що раніше Урядом під це зобов’язання, були взяті багатомільярдні кредити, які збільшили загальний обсяг державного боргу на майже 50 млрд дол. І наразі настає період виплати значної частини цього боргу. Аби зробити це, Україні потрібно знайти прийнятні фінансові інструменти. Співпраця з МВФ – один з таких інструментів. Але активізувати її можна лише при умові виконання зобов’язання щодо ціни на газ для населення.

І саме тому, ми депутати всіх рівнів, в такій тяжкій ситуації зобов’язані стати на захист людей, що нас обирали та звернутися до Президента України з вимогою скасувати цей злочин перед людьми, це ще одне необґрунтоване підвищення тарифів на газ та на тепло.

2. Мета прийняття рішення

Метою та завданням прийняття цього проекту рішення є звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення від 19 жовтня 2018 року № 867.

3. Загальна характеристика то основні положення рішення.

Рішення передбачає направлення до Президента України звернення депутатів Броварської міської ради з метою відповідного реагування.  

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання.

Правове регулювання в даній сфері здійснюється Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

5. Фінансово-економічний розрахунок

Прийняте рішення не потребує додаткових фінансових витрат.

 

 

Депутат міської ради 

VII скликання                                                                                                    С.О. Бойко