версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 04.02.2019 року № 167 "Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари та продовження терміну дії договору оренди"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 04.02.2019 року № 167

м. Бровари

 

Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади

м. Бровари та продовження терміну дії  договору оренди

 

Розглянувши подання начальника управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області від 04.01.2019 № 136/07-01, з метою раціонального використання майна комунальної власності територіальної громади  м. Бровари, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та пп. 1 п. а ст. 29, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Броварської міської ради від 09.10.2014 №  1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари», враховуючи рішення комісії з оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади  м. Бровари (витяг з протоколу від 04.02.2019 № 03) виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В:

1. Передати в оренду комунальне майно територіальної громади м. Бровари згідно з додатком 1.

2. Продовжити термін дії договору оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари згідно з додатком 2.

3. Доручити управлінню з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного комунального майна в установленому порядку.

4. У разі не укладання договору оренди у строк 40 календарних днів з дня прийняття рішення з вини заявника, рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Виконуючий обов’язки

міського голови –

заступник міського голови                                                                                     О.В. Резнік