версія для друку

Проект рішення Броварської міської ради "Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 р. № 924-40-07 "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)""

 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Броварської міської ради "Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 р. № 924-40-07 "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)"

 

На виконання ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 15 Закону України   «Про доступ до публічної інформації», управління містобудування та архітектури Броварської міської ради виносить на розгляд Броварської міської ради Київської області проект рішення "Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 р. № 924-40-07 "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)".

Метою прийняття рішення "Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 р. № 924-40-07 "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)" є приведення Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Бровари у відповідність до чинного містобудівного законодавства та рішення Броварської міської ради від 21.06.2018 р. № 983-41-07 "Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області" (із змінами), створення умов для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресами:

- управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 412, тел./факс (04594) 5-30-49);

- постійна депутатська комісія з питань земельних відносин, будівництва та архітектури Броварської міської ради Київської області (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 420);

- центр обслуговування "Прозорий офіс" Броварської міської ради (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, к. 114, тел. 5-66-16).

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде опубліковано на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області за посиланням http://brovary-rada.gov.ua (розділ «Регуляторна політика»).

 

Начальник управління

містобудування та архітектури –

головний архітектор міста                                                                                   С.М.Батинчук

 

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до рішення Броварської міської ради

Київської області від 10.05.2018 р. № 924-40-07

"Про затвердження Положення про порядок залучення

коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-

транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)"

 

Розглянувши подання начальника управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Київської області від 25.01.2019 р. № 26, з метою створення умов для розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста та приведення у відповідність до чинного містобудівного законодавства, враховуючи рішення  Броварської міської ради Київської області від 21.06.2018 р. № 983-41-07 "Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області" (із змінами), керуючись ст. 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 16 Закону України "Про інвестиційну діяльність", ст.ст. 30, 39, 40 Закону України  "Про регулювання містобудівної діяльності", ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійних комісій з питань земельних відносин, будівництва та архітектури і з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА

1. Внести зміни до рішення Броварської міської ради Київської області від 10.05.2018 р. № 924-40-07 "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари (із змінами)".

2. Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари викласти в новій редакції (додається).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови О.В.Резніка.

 

 

Міський голова                                                          І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від ______________2019 р.

№ __________________

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення 

Тест малого підприємництва (М-тест)

ПОЛОЖЕННЯ