версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 12.02.2019 року № 195 "Про проведення конкурсу з визначення переможця з впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Бровари"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  12.02.2019 року № 195

м. Бровари

 

Про проведення конкурсу з визначення переможця з впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Бровари

 

З метою залучення на конкурсних засадах суб'єктів господарювання для виконання функцій з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту, впровадження автоматизованої системи інформаційного забезпечення пасажирських перевезень, керуючись Порядком проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Бровари, затвердженим рішенням виконавчого комітету Броваської міської ради Київської області від 04.02.2019 №138, постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», Законом України «Про автомобільний транспорт», пунктом «а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області,

 

ВИРІШИВ:

1. Провести конкурс з визначення переможця з провадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м.Бровари.

2. Доручити управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області опублікувати оголошення про проведення конкурсу в засобах масової інформації та на офіційному сайті Броварської міської ради Київської області.

3.Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу у порядку затвердженому, постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Бровари, затвердженому рішенням виконавчого комітету Броваської міської ради Київської області від 04.02.2019 №138.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                       І.В.Сапожко