Карта сайту
версія для друку

Засідання комісії виконавчого комітету Броварської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

07.02.2019 року під головуванням першого заступника голови комісії Голубовського Г.П. відбулось засідання комісії ТЕБ та НС на якому розглядались наступні питання:

1. Про підведення підсумків роботи комісії з питань ТЕБ та НС за 2018 рік. Визначення завдань та затвердження плану роботи комісії на 2019 рік.

Протягом 2018 року комісія провела 13 засідань на яких розглянула 27 питань щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій:

-  в системах життєзабезпечення населення;

- підготовки комунальних служб до роботи в складних умовах осінньо-зимового періоду;

- природному середовищі (сильні снігопади, зливи, підтоплення);

- попередження пожеж та загибелі людей на них;

- щодо недопущення ускладнення санітарно-епідемічної ситуації в місті;

- щодо дотримання техногенної безпеки на ПНО та ОПН міста.

Також затверджено план роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на перше півріччя 2019 року.

2. Про санітарно-епідеміологічну ситуацію в місті та виконання міських програм і комплексних планів щодо профілактики небезпечних інфекційних захворювань.

Затверджено Комплексний план заходів  щодо захисту населення міста Бровари від інфекційних хвороб на 2019-2023 роки.

Керівникам загально - освітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів забезпечити неухильне дотримання виконання вимог санітарних норм і правил при приготуванні страв для дітей, заборонити прийом продуктів без супровідних документів, що засвідчують їх безпеку та якість.

Керівникам підприємств, установ та організацій міста незалежно від форм власності забезпечити у встановленому порядку своєчасне і в повному обсязі проходження медичних оглядів підлягаючих контингентів.

Розглянути питання щодо проведення регуляторних профілактичних оглядів на Майдані Свободи (вулиця Гагаріна,18) пересувним флюорографом та на підприємствах міста.

Забезпечити раціональне використання путівок МОЗ України, які надаються на оздоровлення дітей міста Бровари.

 

3. Про заходи з підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, підтоплень  та дощових паводків у 2019 році.

Затверджено План  дій органів управління, служб цивільного захисту,

підприємств та організацій з підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, підтоплень та дощових паводків у 2019 році.

Начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами   виконавчого комітету Броварської міської ради Приказчику П.В. звернутися до Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо розгляду питання фінансування «Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року» на відновлення функціонування осушувальної системи р.Осинка з метою захисту від підтоплення міста Бровари.