версія для друку

Рішення міської ради від 28 лютого 2019 року № 1313-53-07 "Про продаж земельної ділянки та надання дозволу на розстрочення виплати суми за придбання земельної ділянки"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про продаж земельної ділянки та надання дозволу на розстрочення виплати суми за придбання земельної ділянки

 

На підставі розробленого звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, враховуючи клопотання юридичної особи, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», а також враховуючи пропозиції постійної комісії Броварської міської ради Київської області з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А: 

1.Продати у власність із земель комунальної власності земельну ділянку несільськогосподарського призначення товариству з обмеженою відповідальністю «Мактоп» площею 0,4000га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (торгово-офісна будівля та гараж з вбудованими побутовими приміщеннями) – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, по вул. Металургів,45 вартістю 1 319 640,00 гривень (один мільйон триста дев’ятнадцять тисяч шістсот сорок гривень). Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:032:0013.

 

2.Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Мактоп» на розстрочення виплати суми за придбання земельної ділянки в розмірі 659 820,00 грн. терміном до 01.12.2019 року щомісячно пропорційно з урахуванням індексу інфляції.

Сплатити протягом 30 календарних днів після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу 659 820,00 грн. до місцевого бюджету.

 

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Мактоп» в термін до 28.03.2019року укласти угоду про продаж земельної ділянки.

 

4. Попередити товариство з обмеженою відповідальністю «Мактоп», що у випадку порушення термінів по сплаті суми, за кожний прострочений день буде сплачуватись пеня в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діє на період, за який сплачується пеня і міська рада ставитиме питання про припинення права власності на землю.

 

5. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради  Київської області  при укладенні, в нотаріальному порядку, договору купівлі-продажу земельної ділянки.

 

6. Відділу земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області здійснювати контроль за надходженням коштів від продажу земельної ділянки.

 

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                                      І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від 28 лютого 2019 року

№ 1313-53-07