версія для друку

Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м.Бровари"

2

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу на списання

комунального майна територіальної

громади м.Бровари

 

 

Розглянувши  листи  Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Київської області від 20.02.2019 №21, комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій» від 21.02.2019 №01-86, комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора-4» від 18.02.2019 №57/19, фізкультурно-оздоровчого закладу «Плавальний басейн «Купава» Броварської міської ради Київської області від 04.03.2019 №16, керуючись Порядком списання майна територіальної громади м. Бровари з балансів підприємств, установ та організацій, затвердженим рішенням Броварської міської ради Київської області від 12.04.2012 № 562-20-06 та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на списання комунального майна територіальної громади м. Бровари, що перебуває на балансі :

1.1Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Київської області, згідно з додатком 1.

1.2 комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій», згідно з додатком 2.

1.3 комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора-4», згідно з додатком 3.

1.4 фізкультурно-оздоровчого закладу «Плавальний басейн «Купава» Броварської міської ради Київської області, згідно з додатком 4.

2. Керівникам  установ, зазначених у пункті 1 цього рішення, відобразити в бухгалтерському обліку зміни в обліку майна на підставі актів на списання.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                   І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

___________

___________

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Броварської міської ради Київської області

«Про надання дозволу на списання комунального майна

 територіальної громади м. Бровари»,

 поданого  на розгляд сесії Броварської міської ради Київської області

 

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради  звернулися листами Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Київської області від 20.02.2019 №21, комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій» від 21.02.2019 №01-86, комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора-4» від 18.02.2019 №57/19, фізкультурно-оздоровчий заклад «Плавальний басейн «Купава» Броварської міської ради Київської області від 04.03.2019 №16 про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м. Бровари, що перебуває у них на  балансі згідно з  доданими переліками основних засобів, які вийшли з ладу та не підлягають ремонту.

Керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 «п.5. Органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до закону здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об'єкти права комунальної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам…»

 Управління з питань комунальної власності та житла  Броварської міської ради Київської області підготувало для розгляду на сесії Броварської міської ради  Київської області проект рішення «Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м. Бровари».

 

 

Начальник  управління                                                                               В.М. Маковський