версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття кімнати №27 в гуртожитку по вул.Оболонській,47 у комунальну власність територіальної громади м. Бровари"

6

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про безоплатне прийняття кімнати №27 в гуртожитку по вул.Оболонській,47 у комунальну власність територіальної громади м. Бровари

 

Розглянувши звернення гр. Гладун Н.П. від 06.02.2019, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м.Бровари кімнату №27 в гуртожитку по вул.Оболонській, 47 у місті Бровари Київської області, що перебуває у власності гр. Гладун Н.П та Гладун А.В.

2. Комісії по прийманню-передачі вказаної кімнати здійснити передачу та оформити акт приймання - передачі згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

__________

__________

 

Пояснювальна записка

 

до проекту рішення Броварської міської ради Київської області «Про безоплатне прийняття кімнати №27 в гуртожитку по вул.Оболонській, 47 у комунальну власність територіальної громади м. Бровари для розгляду на сесії Броварської міської ради Київської області у квітні 2019 року

 

До иконавчого комітету Броварської міської ради листом від 06.02.2019 звернулася гр. Гладун Н.П. щодо безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади м. Броварикімнати №27 вгуртожитку по вул.Оболонській, 47 у місті Бровари Київської області, що перебуває у власності гр. Гладун Н.П та Гладун А.В.

У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому   чинним законодавством.

Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади здійснює правоможності щодо розпорядженням, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради подається проект рішення «Про безоплатне прийняття кімнати №27 в гуртожитку по вул.Оболонській, 47 у комунальну власність територіальної громади м. Бровари»

 

 

Начальник управління                                                                          В.М. Маковський