версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м.Бровари"

7

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Програми прийняття безхазяйного  майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м.Бровари

 

Відповідно до статей 335, 1277 Цивільного Кодексу України, керуючись пунктом 22 статті 26, пунктом 1 статті 59, пунктом 5 статті 60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку і постійної комісії з питань комунальної власності,  приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області:

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму прийняття безхазяйного майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м.Бровари (далі – Програма) в новій редакції (додається).

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області проводити фінансування Програми в межах коштів, затверджених в бюджеті міста Бровари на поточний рік, згідно з додатком 1 до Програми.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 15.08.2017 № 617-31-07 «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна у комунальну власність територіальної громади м.Бровари».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                 І.В. Сапожко

 

 

м.Бровари

__________

__________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради

 

Про затвердження Програми прийняття безхазяйного  майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м.Бровари для розгляду на сесії Броварської міської ради у квітні2019 року

 

 

З метою врегулювання відносин щодо виявлення, взяття на облік, збереження та використання рухомого та нерухомого майна, яке є безхазяйним, або відумерлою спадщиною прошу розглянути на сесії Броварської міської ради проект рішення «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного  майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м.Бровари» в новій редакції, який підготований на підставі ст.335,347 Цивільного Кодексу України,  п.82-88 Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

 

 

Начальник управління                                                                В.М. Маковський