версія для друку

Проект рішення міської ради "Про продаж земельної ділянки та надання дозволу на розстрочення виплати суми за придбання земельної ділянки"

проект 41

 

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ

 

Про продаж земельної ділянки та надання дозволу на розстрочення виплати суми за придбання земельної ділянки.

 

На підставі розробленого звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, враховуючи клопотання юридичної особи, керуючись Земельним кодексом України, пп. 34 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», а також враховуючи пропозиції постійної комісії Броварської міської ради з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, Броварська міська рада Київської області

 

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Продати у власність із земель комунальної власності земельну ділянку несільськогосподарського призначення товариству з обмеженою відповідальністю «Діловий комплекс фортуна» площею 0,1028 га, з них 0,0176га – землі обмеженого використання – охоронна зона навколо інженерних комунікацій, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування будівлі, адмінбудівлі з огорожею) – землі житлової та громадської забудови, по  вул. Київській,139 вартістю 765 911,00 гривень (сімсот шістдесят п’ять тисяч дев’ятсот одинадцять гривень). Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:013:0511.

 

2.Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Діловий комплекс фортуна»  на розстрочення виплати суми за придбання земельної ділянки в розмірі 382 955,50 гривень терміном до 01.12.2019 року щомісячно пропорційно з урахуванням індексу інфляції.

Сплатити протягом 30 календарних днів після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу 382 955,50 грн. до місцевого бюджету.

 

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Діловий комплекс фортуна» в термін до 11.05.2019року укласти угоду про продаж земельної ділянки.

 

4. Попередити товариство з обмеженою відповідальністю «Діловий комплекс фортуна», що у випадку порушення термінів по сплаті суми, за кожний прострочений день буде сплачуватись пеня в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діє на період, за який сплачується пеня і Броварська міська рада Київської області ставитиме питання про припинення права власності на землю.

 

5. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради  Київської області  при укладенні, в нотаріальному порядку, договору купівлі-продажу земельної ділянки.

 

6. Відділу земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області здійснювати контроль за надходженням коштів від продажу земельної ділянки.

 

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                           І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від ____________2019 року

№ ____________

 

 

Пояснювальна записка

 

до проекту рішення Броварської міської ради Київської області «Про продаж земельної ділянки та  надання дозволу на розстрочення виплати суми за придбання земельної ділянки».

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст.20 Регламенту Броварської міської ради Київської області.

 

Проект рішення підготовлений відповідно до ст.12,122,127,128 Земельного кодексу України, п.34 ст. 26, п.п.16 п.4 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», враховуючи звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки та клопотання юридичної особи, зацікавленої у придбанні у власність земельної ділянки комунальної власності.

Земельна ділянка перебуває в користуванні на умовах оренди.

На земельній ділянці розміщене майно, що перебуває у власності.

Ціна продажу земельної ділянки визначена за експертною грошовою оцінкою.

Особа сплатила авансовий внесок.

 

 

Виконуюча обов’язки начальника

відділу земельних ресурсів –

заступник начальника                                                                                     С.А. Майборода