версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про відділ земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області в новій редакції"

проект 44

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 


Про затвердження Положення про відділ земельних ресурсів

Броварської міської ради Київської області

в новій редакції

 


Розглянувши подання начальника відділу земельних ресурсів  Броварської міської ради Київської області  № 85 від 06.03.2019р.,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, у зв’язку з рішенням Броварської міської ради Київської області від 21.06.2018 №983-41-07 «Про оптимізацію структури виконавчих органів Броварської міської ради Київської області» зі змінами , враховуючи рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області №1002 від 22.12.18р. «Про затвердження Інструкції про загальні вимоги до розробки проектів Положень про управління (самостійні відділи) Броварської міської ради Київської області», керуючись пунктом 4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядуванням Україні», Броварська міська рада Київської області

 

 

В И Р І Ш И Л А: 

1.Затвердити Положення про відділ земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області в новій редакції  (додається).

 

2.Рішення Броварської міської ради Київської області від 31 жовтня 2018 року № 1106-47-07 «Про затвердження положення про відділ земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області» визнати таким, що втратило чинність.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 Міський голова                                                                                            І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від ________________2019 року

№_________________

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення  «Про затвердження Положення про відділ земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області в новій редакції »

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст. 20 Регламенту Броварської міської ради.

Проект рішення підготовлений з метою уточнення окремих пунктів, доповнення змісту, а також зміни структури Положення про відділ земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області.

Проект рішення розроблено з врахуванням  рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області №1002 від 22.12.18р. «Про затвердження Інструкції про загальні вимоги до розробки проектів Положень про управління (самостійні відділи) Броварської міської ради Київської області»

Відповідно до ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська, селищна, міська, районна у місті (у разі її створення) рада у межах затверджених нею структури і штатів може створювати відділи, управління та інші виконавчі органи для здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад. Положення про відділи, управління та інші виконавчі органи ради затверджуються відповідною радою.

 

 

Виконуюча обов’язки начальника

відділу земельних ресурсів –

заступник начальника                                                                                   С.А. Майборода