версія для друку

Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2019 рік"

45

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін до Програми відзначення

державних та професійних свят, ювілейних

дат, заохочення за заслуги перед громадою

міста Бровари на 2019 рік

 

Відповідно до п.22 статті 26 Закону України «По місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 04.12.2018 № 918 «Про схвалення Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2019 рік», та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада Київської області

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Внести до рішення Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018 № 1217-50-07 «Про схвалення Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2019 рік» зміни згідно з додатком.

2.Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області в установленому порядку передбачити кошти на відповідний рік на фінансування заходів Програми.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області    Кузнєцова К.В.

 

 

Міський голова                                                                                                   І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від ___________

№  ___________

 

Пояснювальна записка

 

До проекту рішення «Про внесення змін до Програми відзначення

державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення

за заслуги перед громадою міста Бровари на 2019 рік».

 

Вказаний проект рішення розроблений відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Бюджетного кодексу України».

В місті здійснюються заходи, пов’язані із заохоченням, відзначенням та стимулюванням окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій, спортивній та інших сферах діяльності, зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, або мають інші заслуги перед громадою міста Бровари та державою.

Метою змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2019 рік є забезпечення належної організації відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста, здійснення представницьких та інших заходів.

 

 

Керуючий справами виконкому                                                                        Кузнєцов К.В.