Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 07.05.2019 року № 95-ОД "Про зміни до бюджету на 2019 рік"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р О З П О Р Я  Д Ж Е Н Н Я 

 

від 07.05.2019 року  № 95-ОД

 

Про  зміни до бюджету

на 2019 рік

 

В зв’язку з надходженням коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю та тимчасової державної допомоги дітям на рахунок місцевого бюджету та враховуючи фактичну потребу , керуючись пп.20 п.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Фінансовому управлінню Броварської міської ради Київської області:

в межах загального обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства , дітям з інвалідністю та тимчасової державної допомоги дітям здійснити перерозподіл:

1.1. зменшити видаткипо КПКВ 0813043 «Надання допомоги при народженні» на суму 3 515 000 грн.

1.2. збільшити видатки по КПКВ 0813086 «Надання допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність » на суму 15 000 грн.

1.3. збільшити видатки по КПКВ 0813087 «Надання допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях» на суму 3 500 000 грн.

2. Відповідні зміни винести для затвердження на сесії Броварської міської ради Київської області.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на міського голову І.В.Сапожка

 

 

Міський  голова                                                                                                                           І.В. Сапожко