Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 07.05.2019 № 553 "Про затвердження порядку підбору та направлення дітей міста Бровари до закладів відпочинку та оздоровлення"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07.05.2019  № 553

м. Бровари

 

Про затвердження порядку підбору

та направлення дітей міста Бровари

до закладів відпочинку та оздоровлення

 

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету» від 17.07.2009 року № 734, наказу Мінсоцполітики від 27.06.2018 р. № 938 «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів» та міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2019 року, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018 року №1186-50-07, з метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей та керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Порядок підбору та направлення дітей міста Бровари  до закладів відпочинку та оздоровлення, згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Перелік документів для отримання путівки до закладів відпочинку та оздоровлення, згідно з додатком 2.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 24.04.2018 р. № 282 «Про затвердження порядку підбору та направлення дітей міста Бровари до закладів відпочинку та оздоровлення».
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                            І.В. Сапожко