версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 07.05.2019 року № 556 "Про визначення ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» виконавцем послуг з опалення та постачання гарячої води"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 07.05.2019 року № 556

м. Бровари

 

Про визначення

ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС»

виконавцем послуг з опалення та

постачання гарячої води

 

Розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» від 02.05.2019 № 253, на виконання законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про теплопостачання», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води», Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 №60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг», керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1.Визначити товариство з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» виконавцем послуг з опалення та постачання гарячої води багатоквартирного житлового будинку, розміщеного за адресою м. Бровари вул. Київська, 249А.

2.Директору товариства з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                                                            І.В. Сапожко