Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття майна, що перебуває у власності та на балансі приватного підприємства «Спартак» у комунальну власність територіальної громади м.Бровари"

1 проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про безоплатне прийняття майна, що  перебуває у власності та на балансі  приватного підприємства «Спартак» у комунальну власність територіальної громади м.Бровари

 

Розглянувши листприватного підприємства «Спартак» від 08.05.2019 № 50, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА: 

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади  м.Бровари зовнішні інженерні мережі до торгівельного центру на розі вулиці Київської та вулиці Чорновола В’ячеслава в місті Бровари:

1.1 водопровідну мережу;

1.2. самопливну господарчо-побутову каналізацію;

1.3. зливову каналізацію.

2. Комісії по передачі вказаних об’єктів здійснити передачу та оформити акти приймання-передачі, у відповідності до чинного законодавства.

3. Доручити:

3.1  комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» прийняти на баланс та обслуговування, як внесок до статутного капіталу  об’єкти, вказані у пунктах 1.1 та 1.2.  цього рішення та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

3.2 комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій» прийняти на баланс та обслуговування об’єкт, вказаний у пункті 1.3 цього рішення та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                             І.В. Сапожко

 

 

м.Бровари

__________

__________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради

Про безоплатне прийняття майна, що  перебуває у власності та на балансі  приватного підприємства «Спартак» у комунальну власність територіальної громади м.Бровари для розгляду на сесії Броварської міської ради у червні 2019 року

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради листом від 08.05.2019 № 50 звернулося приватнепідприємство «Спартак» про безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м.Бровари зовнішніх інженерних мереж до торгівельного центру на розі вулиці Київської та вулиці Чорновола В’ячеслава в місті Бровари:

1.1 водопровідної мережі;

1.2. самопливної господарчо-побутової каналізації;

1.3. зливової каналізації, що перебувають у власності та на балансі підприємства.

У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому   чинним законодавством.

Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади  м.Бровари здійснює правоможності щодо розпорядження, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради  подається проект рішення «Про безоплатне прийняття майна, що  перебуває у власності та на балансі  приватного підприємства «Спартак» у комунальну власність територіальної громади м.Бровар».

 

 

Начальник управління                                                                                                              В.М. Маковський