версія для друку

Проект рішення міської ради "Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари та призначення балансоутримувача безхазяйного майна"

2 проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ

 

Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари та призначення балансоутримувача безхазяйного майна

 

З метою забезпечення надійного водопостачання технічною водою населення міста Бровари у разі виникнення технологічних перебоїв  та при аварійних ситуаціях на мережах централізованого водопостачання та розглянувши листи комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора-1» від 07.05.2019 № 149, дочірнього підприємства «Житло» орендного підприємства «Броварипромжитлобуд» від 07.05.2019 № 53, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку  «Хімік» від 11.05.2019 № 1, у відповідності до рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 № 1332-54-07 «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м. Бровари», керуючись статтями 336,347 Цивільного кодексу України та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою,Броварська міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади м.Бровари безхазяйні пробивні колодязі, що знаходяться на прибудинкових територіях житлових будинків, згідно з додатком.

2. Доручити комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» прийняти на баланс об’єкти, вказані у пункті 1 цього рішення, згідно з Програмоюприйняття безхазяйного майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м. Бровари, затвердженою рішенням Броварської міської ради від 11.04.2019 № 1332-54-07 та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку підприємства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                            І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

___________

___________

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради 

«Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари та призначення балансоутримувача безхазяйного майна» для розгляду на сесії Броварської міської ради у червні 2019 року

 

З метою забезпечення надійного водопостачання технічною водою населення міста Бровари у разі виникнення технологічних перебоїв  та при аварійних ситуаціях на мережах централізованого водопостачання виникла необхідність прийняти у комунальну власність територіальної громади м. Бровари та визначити підприємство-балансоутримувача безхазяйних пробивних колодязів, що розташовані на прибудинкових територіях житлових будинків.На підставі листів комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційна контора-1» від 07.05.2019 № 149, дочірнього підприємства «Житло» орендного підприємства «Броварипромжитлобуд» від 07.05.2019 № 53, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку  «Хімік» від 11.05.2019  № 1,у відповідності до рішення Броварської міської ради Київської області 11.04.2019 № 1332-54-07 «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м. Бровари», прошу розглянути на сесії Броварської міської ради проект рішення «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари та призначення балансоутримувача безхазяйного майна».

 

 

Начальник управління                                                                                                              В.М. Маковський