Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 30 травня 2019 року № 1437-56-07 "Про затвердження Правил благоустрою міста Бровари та втрату чинності деяких регуляторних актів"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Правил благоустрою міста Бровари

та втрату чинності деяких регуляторних актів

 

З метою здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання території міста Бровари у належному стані, її санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування, створення умов для реалізації прав суб’єктами у сфері благоустрою, розглянувши подання начальника управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області Мельниченка Б.М. від 26.04.2019 року № 2604/2-вих, керуючись статтею 34 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", пунктом 44 частини першої, статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, а також комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, Броварська міська рада Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Правила благоустрою міста Бровари (далі – Правила), що додаються.

2. Встановити, що дія Правил поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, які знаходяться в межах міста Бровари, фізичних осіб-підприємців та громадян.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради  Київської області від 22.04.2010 року N 1498-82-05 «Про затвердження Правил благоустрою міста Бровари та втрату чинності деяких регуляторних актів».

4. Це рішення набирає чинності з 01.06.2019 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Секретар міської ради                                                                                                                 П.І. Бабич

 

 

м. Бровари

від  30 травня 2019 року

№ 1437-56-07