Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 30 травня 2019 року № 1445-56-07 "Про проведення експертної грошової оцінкиземельної ділянки для подальшого продажу у власність"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про проведення експертної грошової оцінки

земельної ділянки  для подальшого продажу у власність

 

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, пп.34 п.1 ст.26, пп.16 п.4 ст.42Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», а також враховуючи пропозиції постійної комісії Броварської міської ради Київської області  з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, Броварська міська рада Київської області

В И Р І Ш И Л А:

 

 

1. Провести експертну грошову оцінку земельних ділянок для подальшого продажу у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім Ювента» площами 0,1541га та 0,2309га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (комплекс) по вул. Київській, 152.

 

2. Відділу земельних ресурсів Броварської міської ради Київської області забезпечити укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельних ділянок та договору на виконання експертно-оціночних послуг.

 

3. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради Київської області при укладенні договорів.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Секретар міської ради                                                                          П.І. Бабич

 

 

 

м. Бровари

від 30 травня 2019року

№ 1445-56-07