Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 11.06.2019 № 714 "Про проведення конкурсу щодо надання права на використання/встановлення об’єктів для провадження підприємницької діяльності на адміністративній території Броварської міської ради Київської області"

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11.06.2019 № 714
м.Бровари

 

Про проведення конкурсу щодо

надання права на  використання/встановлення

об’єктів  для провадження підприємницької

діяльності на адміністративній території

Броварської міської ради Київської області

 

З метою підготовки та проведення конкурсу щодо надання права на використання/встановлення об’єктів для провадження підприємницької діяльності на адміністративній території Броварської міської ради Київської області, враховуючи рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 № 1362-54-07 "Про внесення змін та доповнень до Положення про розміщення літніх майданчиків та об`єктів сезонної торгівлі в м. Бровари" та рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 № 1363-54-07 "Про внесення змін та доповнень до Положення про проведення конкурсу щодо надання права на використання/встановлення об'єктів для провадження підприємницької діяльності на адміністративній території Броварської міської ради», та керуючись п.п. 8 п. «а», п.п. 1,2 п. «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В:

1. Провести конкурс щодо надання права на використання/встановлення об’єктів для провадження підприємницької діяльності на адміністративній території Броварської міської ради  27.06.2019 року.

2. Управлінню економіки та інвестицій Броварської міської ради Київської області здійснити організаційні заходи щодо проведення конкурсу.

3. Кінцевий строк подачі документів для участі в конкурсі 21.06.2019 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 Міський голова                                                                                                                           І.В. Сапожко