Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 18.06.2019 № 728 "Про затвердження типового зразка довідки, яка видається дитині з багатодітної сім’ї"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 18.06.2019 № 728

м. Бровари

 

Про затвердження

типового зразка довідки,

яка видається дитині з багатодітної сім’ї

 

Відповідно до пункту 7 Порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 № 250 передбачено, що одним із документів, необхідних для призначення даного виду допомоги, є посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, враховуючи ситуацію, що склалась через відсутність бланків посвідчень дитини з багатодітної сім’ї, та беручи до уваги роз’яснення Міністерства соціальної політики України від 29.05.2019 № 338/0/188-19, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області розробити та подати на затвердження виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області типовий зразок довідки, яка видається дитині з багатодітної сім’ї, згідно з додатком 1.

2. Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області забезпечити видачу довідок за зразком згідно з додатком 1, протягом 3 робочих днів із дня затвердження рішення виконавчим комітетом Броварської міської ради Київської області.

3. Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради Київської області вести облік виданих довідок у «Журналі реєстрації виданих довідок» згідно з додатком 2, надаючи кожній довідці свій порядковий номер.

4. Управлінню соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області розпочати прийом заяв від одного з батьків дитини із багатодітної родини, які постійно проживають разом з дитиною і звернулися за призначенням допомоги, та забезпечити виплату такої допомоги відповідно до пункту 12 Порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 № 250.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

Міський голова                                                                                                                                І. В. Сапожко