Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 25.06.2019 року № 768 "Про визначення Орендодавцями загальноосвітніх (спеціалізованих) навчальних закладів та закладів дошкільної освіти Броварської міської ради Київської області"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 25.06.2019 року №  768

м. Бровари

 

Про визначення Орендодавцями

загальноосвітніх (спеціалізованих)

навчальних закладів та закладів

дошкільної освіти Броварської

міської ради Київської області

 

Розглянувши подання управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області від 19.06.2018 № 559/07-01, з метою підвищення ефективності використання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Бровари, на підставі рішення Броварської міської ради від 04.07.02  № 65-04-24 "Про передачу повноважень щодо управління майном, рішення Броварської міської ради від 09.10.2014 №  1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади  м. Бровари», рішення Броварської міської ради Київської області від 20.06.2019 № 1455-57-07 «Про внесення змін в додаток до рішення Броварської міської ради Київської області від 09.10.2014 № 1309-48-06 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари»,  керуючись Законом України "Про оренду державного та комунального майна" та пп. 1 п. а ст. 29,  п.5 ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет  Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В : 

1. Визначити Орендодавцями - загальноосвітні (спеціалізовані) навчальні заклади та заклади дошкільної освіти Броварської міської ради Київської області щодо комунального майна територіальної громади міста Бровари, що перебуває у них на балансі.

2. Покласти на Орендодавців виконання наступних функцій :

- виступати позивачами, відповідачами, третьою стороною в судах, в господарських судах з питань орендних відносин;

- готувати проекти договорів оренди / додаткових угод;

- проводити розрахунки орендної плати;

- готувати проекти договорів про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю;

- контролювати виконання договорів оренди та своєчасно вживати відповідні заходи у випадках порушення умов договору.

3. Орендодавці зобов’язані подавати на погодження до управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Київської області договори та додаткові угоди щодо оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари.

4. Виконувати вищевказані функції на підставі діючих нормативно - правових актів: Положення про порядок передачі в оренду комунального  майна територіальної громади міста Бровари, Методики розрахунку  і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари, Типового договору про оренду комунального майна територіальної громади міста Бровари, Типових додаткових угод до договору оренди майна територіальної громади міста Бровари, затверджених відповідними рішеннями Броварської міської ради, її виконавчого комітету, та відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                                                І.В. Сапожко