Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 25.06.2019 року № 769 "Про затвердження протоколу Засідання конкурсної комісії на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі на території скверу «Юність» в м. Бровари"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

 

від 25.06.2019 року № 769

м. Бровари

 

Про затвердження протоколу

Засідання конкурсної комісії

 на надання права суб’єктам підприємницької

 діяльності на розміщення та облаштування

 об’єктів торгівлі на території скверу

«Юність» в м. Бровари

 

На виконання пункту 3 Положення проведення конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької  діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі на території скверу «Юність» в м. Бровари, затвердженого рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 28.05.2019 № 655 «Про  впорядкування розміщення об’єктів торгівлі на території скверу «Юність» в м. Бровари», керуючись п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії на надання права суб’єктам підприємницької  діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі на території скверу «Юність» в м. Бровари від 14.06.2019.

2. Визнати переможцями конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької  діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі на території скверу «Юність» в м. Бровари:

- по об’єкту №1 «Тимчасова споруда для торгівлі/засоби пересувної дрібно-роздрібної торгівлі» -  фізичну особу-підприємця Бову О.В.;

- по об’єкту №2 «Тимчасова споруда для торгівлі/засоби пересувної дрібно-роздрібної торгівлі» - фізичну особу-підприємця Коляду Є.В.

3. Переможцям конкурсу з моменту введення в дію даного рішення укласти комунальним підприємством Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій» Договір на право розміщення об’єкту торгівлі в сквері «Юність» в м. Бровари.

4. Дане рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                                                                  І. В. Сапожко