Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 25.06.2019 року № 770 "Про затвердження протоколу Засідання конкурсної комісії на надання права суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Приозерний» в м. Бровари"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від 25.06.2019 року № 770

м. Бровари

 

Про затвердження протоколу

Засідання конкурсної комісії

 на надання права суб’єктам підприємницької

 діяльності на розміщення та облаштування

 об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг,

 відпочинку та розваг на території парку

«Приозерний» в м. Бровари

 

На виконання пункту 3 Положення проведення конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької  діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг,  відпочинку та розваг на території парку «Приозерний» в м. Бровари, затвердженого рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 28.05.2019 № 656 «Про  впорядкування розміщення об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Приозерний» в м. Бровари», керуючись п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії на надання права суб’єктам підприємницької  діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Приозерний» в м. Бровари від 14.06.2019.

2. Визнати переможцем конкурсу на надання права суб’єктам підприємницької  діяльності на розміщення та облаштування об’єктів торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території парку «Приозерний» в м. Бровари по об’єкту №1 «Тимчасова споруда для торгівлі/засоби пересувної дрібно роздрібної торгівлі» -  фізичну особу-підприємця Москаленко А.Р.

3. Переможцю конкурсу з моменту введення в дію даного рішення укласти з комунальним підприємством Броварської міської ради Київської області «Бровари-Благоустрій» Договір на право розміщення об’єкту торгівлі в парку «Приозерний» в м. Бровари.

4. Дане рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                                                                  І. В. Сапожко